Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

maandag 22 april 2019
Test Wedstrijd Vught
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,84 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 46,21 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 700 g 48,37 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,79 m. 2e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m 10,96 sec. -2.1m/s 4e 26,28 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,65 sec. -2.4m/s 2e 22,77 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,72 m. 1e
 
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 51,16 m. 2e
 

zaterdag 20 april 2019
Werp Wedstrijd Dongen
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 17,49 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 47,44 m. 2e
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,62 m. 5e
 

vrijdag 19 april 2019
Circuit 14 Valkenswaard
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,28 m. 6e
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,80 m. 1e
 
V40+
Julia Dahmen 400 m 61,57 sec. 1e 23,39 km/h
 

donderdag 18 april 2019
LImbra Avond wedstrijd Someren
JD
Dave Damen 80 m 11,55 sec. +0.7m/s 3e 24,94 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 7,98 m. 1e
Thijs Bongers Speer 400 g 17,70 m. 2e
Dave Damen Verspringen 4,58 m. -0.2m/s 2e
 
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,92 sec. +0.9m/s 3e 30,20 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,26 sec. +1.4m/s 2e 29,68 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,93 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 700 g 48,72 m. 2e
 
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,84 m. 1e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 10,82 m. 2e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,26 sec. +1.2m/s 2e 27,15 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,48 sec. -0.3m/s 1e 26,20 km/h
 
Mannen
Guus Baeten 100 m 14,34 sec. +1.2m/s 3e 25,10 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,00 m. 1e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 12,98 sec. +1.2m/s 1e 27,73 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,08 sec. -0.3m/s 3e 26,59 km/h
 

zondag 14 april 2019
1e Senioren Competitie Roermond
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,25 sec. -1.7m/s 7e 29,39 km/h
Goos Meuwissen 100 m 12,84 sec. -1.7m/s 19e 28,04 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,56 sec. -2.9m/s 8e 29,32 km/h
Sten Driessen 200 m 26,31 sec. +1.4m/s 22e 27,37 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:25,67 min. 17e 19,77 km/h
Sten Driessen Hink-stapsprong 10,05 m. +3.3m/s 16e
 
JA
Bjorn van Rijswick 100 m 13,81 sec. -2.6m/s 28e 26,07 km/h
Julian Leeffers 400 m 57,55 sec. 14e 25,02 km/h
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 10,63 m. 4e
Laurens Handels Hoogspringen 1,75 m. 4e
Tijn Vaessen Hink-stapsprong 12,02 m. +2.8m/s 3e
Mike Dahmen,
Laurens Handels,
Goos Meuwissen,
Bjorn van Rijswick
Zweedse Estafette 2:18,94 min. 13e 25,91 km/h
 
MB
Ilse de Bouter 3000 m 14:30,79 min. 11e 12,40 km/h
Madelief Vaessen 100 m Horden 84,0 cm 19,45 sec. -1.5m/s 8e 18,51 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,64 m. +2.7m/s 4e
 
MA
Hannah Cranen 200 m 27,62 sec. -1.8m/s 2e 26,07 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,06 sec. 4e 22,48 km/h
Nicole Dahmen 400 m 67,43 sec. 7e 21,36 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,97 m. 11e
Sara Rey Discus 1 kg 17,20 m. 19e
Nicole Dahmen Verspringen 3,60 m. +3.5m/s 20e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,45 m. 6e
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,30 sec. -1.7m/s 8e 29,27 km/h
Daan van Herpt 400 m 61,46 sec. 22e 23,43 km/h
Guus Winkelmolen 800 m 2:02,87 min. 2e 23,44 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:26,37 min. 2e 18,25 km/h
Alain Dijkstra 110 m Horden 106,7 cm 19,42 sec. -3.1m/s 6e 20,39 km/h
Daan van Herpt 110 m Horden 106,7 cm 21,71 sec. -1.3m/s 14e 18,24 km/h
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 7,48 m. 21e
Marco Caspers Discus 2 kg 32,06 m. 7e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 25,82 m. 11e
Bart Zijlstra Discus 2 kg 22,84 m. 14e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 10,47 m. 5e
Marco Caspers Hoogspringen 1,80 m. 2e
Fabian Buijzen Hink-stapsprong 10,86 m. +2.6m/s 13e
Guus Winkelmolen,
Fabian Buijzen,
Tijn Vaessen,
Milkiyas Musse Haile
Zweedse Estafette 2:08,21 min. 2e 28,08 km/h
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 13,43 sec. -1.3m/s 2e 26,81 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,95 sec. -1.8m/s 3e 25,76 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 67,44 sec. 8e 21,35 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,85 m. 5e
Denice Geraedts Kogel 4 kg 8,05 m. 10e
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 7,42 m. 13e
Nicole Barten Discus 1 kg 27,29 m. 5e
Daisy Ackema Discus 1 kg 27,10 m. 6e
Denice Geraedts Discus 1 kg 20,35 m. 12e
Emmelijn van Eldik,
Hannah Cranen,
Dagmara Kilaars,
Madelief Vaessen
Zweedse Estafette 2:31,57 min. 4e 23,75 km/h
Nicole Dahmen,
Sara Rey,
Maud Waaien,
Denice Geraedts
Zweedse Estafette 2:43,94 min. 9e 21,96 km/h
 
M35+
Chris Steuns 5000 m 19:21,82 min. 17e 15,49 km/h
 
V40+
Julia Dahmen 800 m 2:22,81 min. 1e 20,17 km/h
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz 3000 m 15:13,00 min. 11,83 km/h
 

zaterdag 13 april 2019
Kogelslingerwedstrijd Steenbergen
JB
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,84 m. 1e
 

zondag 7 april 2019
1e A Competitie Vught
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,03 sec. -1.6m/s 5e 29,93 km/h
Goos Meuwissen 200 m 25,29 sec. -2.7m/s 7e 28,47 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 14,74 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,75 kg 44,37 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 43,43 m. 5e
Goos Meuwissen,
Julian Leefers,
Milkias Musse Haile,
Pie Meuwissen
4x400m 3:52,51 min. 6e 24,77 km/h
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,35 sec. -1.6m/s 9e 29,15 km/h
Tijn Vaessen 200 m 24,36 sec. -1.4m/s 4e 29,56 km/h
Thies Coenen Kogel 6 kg 13,10 m. 2e
Thies Coenen Discus 1,75 kg 30,79 m. 6e
Julian Leeffers Hoogspringen 1,55 m. 11e
Tijn Vaessen Hink-stapsprong 11,50 m. +1.5m/s 4e
 
MB
Loren Djolo 100 m 13,24 sec. -3.3m/s 5e 27,19 km/h
Loren Djolo 200 m 27,76 sec. 6e 25,94 km/h
Madelief Vaessen Hink-stapsprong 9,94 m. +3.4m/s 8e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,59 sec. -3.3m/s 7e 26,49 km/h
Maud Aretz 800 m 2:51,29 min. 7e 16,81 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 72,81 sec. 3e 19,78 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,74 m. 9e
Sara Rey Discus 1 kg 20,34 m. 10e
Sara Rey Speer 600 g (vanaf 1999) 26,39 m. 5e
Maud Aretz Speer 600 g (vanaf 1999) 17,37 m. 12e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,40 m. 10e
 

zaterdag 6 april 2019
Borken (D) Werp 5-kamp
M65+
Jan van Hooft Kogel 4 kg 10,43 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,58 m.
Jan van Hooft Speer 500 g (vanaf 2008) 29,70 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 4 kg 34,22 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 7,26 kg 13,71 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M70 3710 punten 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,94 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 27,22 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 28,24 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 36,78 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,30 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3447 punten 4e
 

zaterdag 6 april 2019
1e CD Competitie Venlo
JD
Dave Damen 80 m 11,51 sec. -1.1m/s 2e 25,02 km/h
Tijl Ruesink 80 m 12,11 sec. -2.6m/s 6e 23,78 km/h
Max Verstraeten 80 m 12,97 sec. -3.1m/s 15e 22,21 km/h
Thomas Penzes 80 m 12,99 sec. -3.1m/s 16e 22,17 km/h
Nils van Leipsig 80 m 13,50 sec. -3.1m/s 21e 21,33 km/h
Ruben van Dijk 80 m 14,93 sec. -2.6m/s 27e 19,29 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:30,10 min. 5e 17,13 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 4:15,19 min. 16e 14,11 km/h
Tijl Ruesink 80 m Horden 76,2 cm 16,23 sec. -0.3m/s 3e 17,74 km/h
Max Verstraeten 80 m Horden 76,2 cm 17,82 sec. +0.9m/s 7e 16,16 km/h
Nils van Leipsig 80 m Horden 76,2 cm 19,04 sec. +0.9m/s 15e 15,13 km/h
Jop de Wit 80 m Horden 76,2 cm 19,43 sec. +0.9m/s 17e 14,82 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 7,70 m. 1e
Jorn Driessen Kogel 3 kg 6,25 m. 7e
Ruben van Dijk Kogel 3 kg 5,06 m. 10e
Timo van Bergen Speer 400 g 30,39 m. 1e
Thijs Bongers Speer 400 g 19,90 m. 4e
Dave Damen Verspringen 4,16 m. +0.0m/s 2e
Raf Vaessen Verspringen 3,69 m. +0.0m/s 4e
Jop de Wit Verspringen 3,55 m. +0.8m/s 5e
Thomas Penzes Verspringen 3,42 m. +0.0m/s 9e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,30 m. 3e
Jop de Wit Hoogspringen 1,25 m. 5e
Timo van Bergen,
Thijs Bongers,
Dave Damen,
Raf Vaessen
4x80m 45,39 sec. 2e 25,38 km/h
Ruben van Dijk,
Jorn Driessen,
Thomas Penzes,
Tijl Ruesink
4x80m 51,37 sec. 6e 22,43 km/h
 
JC
Jarno Timmermans 100 m 13,64 sec. +0.0m/s 10e 26,39 km/h
Sjoerd van Wingerden 100 m 14,95 sec. +0.0m/s 19e 24,08 km/h
Sjoerd van Wingerden Speer 600 g (vanaf 1999) 14,25 m. 13e
Jarno Timmermans Verspringen 4,46 m. +0.0m/s 2e
Sjoerd van Wingerden Verspringen 3,74 m. +1.1m/s 12e
 
MD
Marit van Leipsig 60 m 9,46 sec. 6e 22,83 km/h
Gwen Willems 60 m 10,20 sec. +1.2m/s 13e 21,18 km/h
Elke Bens 60 m 10,45 sec. +1.2m/s 16e 20,67 km/h
Fajah Peters 1000 m 4:05,56 min. 12e 14,66 km/h
Sophie Kessels 1000 m 4:05,76 min. 13e 14,65 km/h
Myrthe Hustinx 1000 m 4:37,16 min. 20e 12,99 km/h
Sarah van Dielen 60 m Horden 76,2 cm 12,73 sec. +0.0m/s 5e 16,97 km/h
Fajah Peters 60 m Horden 76,2 cm 13,60 sec. -1.4m/s 10e 15,88 km/h
Gwen Willems 60 m Horden 76,2 cm 14,15 sec. -1.4m/s 12e 15,27 km/h
Nina Joosten Kogel 2 kg 5,39 m. 11e
Elke Bens Kogel 2 kg 4,77 m. 13e
Sophie Kessels Speer 400 g 16,69 m. 2e
Elke Bens Speer 400 g 11,16 m. 12e
Marit van Leipsig Verspringen 3,43 m. -1.7m/s 5e
Nina Joosten Verspringen 2,82 m. -2.8m/s 14e
Gwen Willems Hoogspringen 1,20 m. 7e
Sarah van Dielen Hoogspringen 1,15 m. 8e
Sarah van Dielen,
Nina Joosten,
Marit van Leipsig,
Faja Peters
4x60m 37,31 sec. 3e 23,16 km/h
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m 10,82 sec. -0.5m/s 2e 26,62 km/h
Lisanne de Vreede 80 m 11,27 sec. -0.5m/s 3e 25,55 km/h
Bente Boerland 80 m 12,26 sec. +1.0m/s 23e 23,49 km/h
Lieke Rijk 800 m 2:54,17 min. 11e 16,54 km/h
Eline Konings 800 m 3:00,80 min. 15e 15,93 km/h
Frauke Classen 800 m 3:18,01 min. 22e 14,54 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,16 sec. -1.9m/s 1e 23,68 km/h
Lisanne de Vreede 80 m Horden 76,2 cm 14,69 sec. -1.9m/s 4e 19,61 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,08 m. 3e
Renske Helwegen Kogel 3 kg 7,97 m. 6e
Renske Helwegen Discus 1 kg 17,51 m. 10e
Frauke Classen Discus 1 kg 9,97 m. 20e
Bente Boerland Verspringen 4,16 m. +0.0m/s 6e
Renske Helwegen Verspringen 3,67 m. +1.4m/s 16e
Bente Boerland Hoogspringen 1,35 m. 8e
Eline Konings Hoogspringen 1,30 m. 11e
Frauke Classen,
Eline Konings,
Lieke Rijk,
LIsanne de Vreede
4x80m 44,37 sec. 3e 25,96 km/h
 

zaterdag 30 maart 2019
Openings wedstrijd Tilburg
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,70 m. 1e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,41 sec. -0.5m/s 1e 23,21 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,62 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,85 m. 1e
 

vrijdag 29 maart 2019
1e Wedstrijd circuit Veldhoven
MA
Hannah Cranen 200 m 28,04 sec. +0.0m/s 1e 25,68 km/h
 

vrijdag 29 maart 2019
Avondwedstrijd Beek
JB
Goos Meuwissen Speer 700 g 46,77 m. 1e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,18 m. 1e
Nicole Barten Discus 1 kg 28,25 m. 1e
 

zaterdag 23 maart 2019
Frühjahrswerfertag Übach-Palenberg (D)
JB
Goos Meuwissen Speer 700 g 45,44 m.
 

zondag 10 maart 2019
Winterslingeren Zwolle
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 46,49 m. 1e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 46,39 m. 1e
 

zaterdag 2 maart 2019
NSK INdoor Apeldoorn
JA
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 10,08 m. 16e