Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 26 mei 2019
2e Senioren Competitie Helmond
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,92 sec. -1.3m/s 6e 30,20 km/h
Sten Driessen 100 m 12,46 sec. -1.8m/s 17e 28,89 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,47 sec. -1.4m/s 8e 29,42 km/h
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 45,54 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 5,48 m. -1.4m/s 11e
 
JA
Julian Leeffers 200 m 25,01 sec. +0.0m/s 13e 28,79 km/h
Julian Leeffers 400 m 57,06 sec. 11e 25,24 km/h
Laurens Handels 400 m 59,45 sec. 14e 24,22 km/h
Pie Meuwissen 400 m Horden 91,4 cm 73,18 sec. 16e 19,68 km/h
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 11,09 m. 5e
Laurens Handels Hoogspringen 1,75 m. 7e
Julian Leeffers,
Goos Meuwissen,
Pie Meuwissen,
Milkias Musse Haile
4x100m 46,96 sec. 6e 30,66 km/h
 
MB
Madelief Vaessen 100 m 13,70 sec. +1.4m/s 7e 26,28 km/h
Nina Vijgen Speer 600 g (vanaf 1999) 16,79 m. 15e
Madelief Vaessen Hink-stapsprong 10,13 m. +0.0m/s 2e
 
MA
Hannah Cranen 200 m 27,09 sec. +0.3m/s 5e 26,58 km/h
Nicole Dahmen 400 m 66,52 sec. 6e 21,65 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 70,94 sec. 2e 20,30 km/h
Marlou Knijnenburg Speer 600 g (vanaf 1999) 13,11 m. 21e
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 3e
 
Mannen
Daan van Herpt 100 m 13,33 sec. -0.5m/s 25e 27,01 km/h
Daan van Herpt 200 m 27,05 sec. +0.4m/s 22e 26,62 km/h
Nick Wanten 1500 m 4:58,56 min. 17e 18,09 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,03 m. 8e
Marco Caspers Speer 800 g (vanaf 1986) 38,90 m. 8e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 28,09 m. 23e
Marco Caspers Hoogspringen 1,90 m. 1e
Guido Klaassen Polsstokhoogspringen 2,70 m. 7e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 12,97 sec. +0.1m/s 3e 27,76 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,75 sec. +0.3m/s 8e 25,95 km/h
Emmelijn van Eldik 800 m 2:38,38 min. 7e 18,18 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,55 m. 4e
Madelief Vaessen,
Hannah Cranen,
Dagmara Killaars,
Nicole Barten
4x100m 51,84 sec. 2e 27,78 km/h
 
M55+
Jan van de Winkel 1500 m 5:09,83 min. 22e 17,43 km/h
 
V40+
Julia Dahmen 3000 m 11:05,73 min. 5e 16,22 km/h
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz 3000 m 15:11,67 min. 15e 11,85 km/h
 

zaterdag 25 mei 2019
2e CD Competitie Weert
JD
Dave Damen 80 m 11,07 sec. +1.5m/s 2e 26,02 km/h
Tijl Ruesink 80 m 11,67 sec. +1.5m/s 7e 24,68 km/h
Sam Geraeds 80 m 11,81 sec. +1.5m/s 12e 24,39 km/h
Nils van Leipsig 80 m 12,76 sec. +0.2m/s 15e 22,57 km/h
Max Verstraeten 80 m 13,00 sec. +1.5m/s 20e 22,15 km/h
Thomas Penzes 80 m 12,8 sec. +1.5m/s 16e 22,09 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:24,40 min. 6e 17,61 km/h
Thijs Bongers 1000 m 3:52,09 min. 15e 15,51 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 3:56,67 min. 19e 15,21 km/h
Tijl Ruesink 80 m Horden 76,2 cm 16,26 sec. +0.4m/s 8e 17,71 km/h
Max Verstraeten 80 m Horden 76,2 cm 16,82 sec. +0.4m/s 10e 17,12 km/h
Jop de Wit 80 m Horden 76,2 cm 18,83 sec. -0.1m/s 18e 15,29 km/h
Timo van Bergen Kogel 3 kg 9,76 m. 1e
Thijs Bongers Kogel 3 kg 8,52 m. 2e
Max Verstraeten Discus 1 kg 11,51 m. 11e
Dave Damen Verspringen 4,25 m. -1.1m/s 2e
Thomas Penzes Verspringen 3,72 m. +0.0m/s 7e
Raf Vaessen Verspringen 3,68 m. +0.0m/s 9e
Tijl Ruesink Hoogspringen 1,20 m. 6e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,20 m. 6e
Sam Geraeds Hoogspringen 1,20 m. 6e
Jop de Wit Hoogspringen 1,10 m. 16e
Dave Damen,
Thijs Bongers,
Raf Vaessen,
Timo van Bergen
4x80m 44,68 sec. 1e 25,78 km/h
Sam Geraeds,
Nils van Leipsig,
Thomas Penzes,
Jop de Wit
4x80m 49,32 sec. 4e 23,36 km/h
 
JC
Jarno Timmermans 150 m 19,49 sec. +0.6m/s 7e 27,71 km/h
Sjoerd van Wingerden 150 m 21,01 sec. +0.6m/s 15e 25,70 km/h
Sjoerd van Wingerden Kogel 4 kg 6,35 m. 12e
Jarno Timmermans Verspringen 4,53 m. +0.0m/s 7e
 
MD
Marit van Leipsig 60 m 9,08 sec. -0.3m/s 5e 23,79 km/h
Sarah van Dielen 60 m 9,49 sec. -0.3m/s 13e 22,76 km/h
Elke Bens 60 m 9,90 sec. +0.6m/s 16e 21,82 km/h
Fajah Peters 1000 m 4:05,82 min. 14e 14,64 km/h
Marit van Leipsig 1000 m 4:06,02 min. 15e 14,63 km/h
Fajah Peters 60 m Horden 76,2 cm 12,92 sec. -0.1m/s 7e 16,72 km/h
Sarah van Dielen 60 m Horden 76,2 cm 12,93 sec. -0.1m/s 8e 16,71 km/h
Myrthe Hustinx Kogel 2 kg 6,20 m. 11e
Elke Bens Kogel 2 kg 4,58 m. 17e
Myrthe Hustinx Speer 400 g 10,03 m. 12e
Elke Bens Speer 400 g 8,00 m. 14e
Fajah Peters Verspringen 3,33 m. -0.1m/s 6e
Marit van Leipsig Verspringen 3,08 m. -2.6m/s 12e
Sarah van Dielen Hoogspringen 1,20 m. 10e
Myrthe Hustinx Hoogspringen 1,15 m. 11e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 150 m 19,90 sec. +0.9m/s 2e 27,14 km/h
Lisanne de Vreede 150 m 20,42 sec. +0.9m/s 4e 26,44 km/h
Eline Konings 150 m 21,99 sec. +1.3m/s 13e 24,56 km/h
Eline Konings 800 m 2:37,82 min. 7e 18,25 km/h
Lieke Rijk 800 m 2:52,97 min. 15e 16,65 km/h
Frauke Classen 800 m 3:04,65 min. 21e 15,60 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,12 sec. +1.2m/s 2e 23,76 km/h
Lieke Rijk 80 m Horden 76,2 cm 17,43 sec. +0.8m/s 14e 16,52 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,37 m. 3e
Bibi Dohmen Kogel 3 kg 7,82 m. 6e
Bibi Dohmen Discus 1 kg 19,76 m. 4e
Lisanne de Vreede Discus 1 kg 19,18 m. 6e
Lieke Rijk Speer 500 g (vanaf 2008) 29,48 m. 3e
Bente Boerland Speer 500 g (vanaf 2008) 14,86 m. 16e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,35 m. +0.0m/s 5e
Sophie Cantelberg Verspringen 4,04 m. -1.7m/s 8e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 1e
Bente Boerland Hoogspringen 1,30 m. 7e
Bente Boerland,
Sophie Cantelberg,
Lisanne de Vreede,
Frauke Classen
4x80m 44,51 sec. 5e 25,88 km/h
 

donderdag 23 mei 2019
Asterix Baan Wedstrijd Eindhoven
MA
Hannah Cranen 60 m 8,28 sec. +0.1m/s 3e 26,09 km/h
Hannah Cranen 100 m 13,09 sec. -0.1m/s 3e 27,50 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,28 sec. +0.4m/s 4e 26,39 km/h
 

zondag 19 mei 2019
NK Masters Gouda
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,33 m. 4e
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 28,54 m. 2e
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 12,35 m. 2e
 
M70+
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 27,65 m. 6e
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,09 m. 2e
 
V40+
Julia Dahmen 800 m 2:19,20 min. 1e 20,69 km/h
 

zaterdag 18 mei 2019
Ter Specke Bokaal Lisse
Mannen
Pim Lambregts 3000 m 8:44,15 min. 15e 20,60 km/h
 

zaterdag 18 mei 2019
NK Masters Gouda
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,58 m. 1e
 

vrijdag 17 mei 2019
NK Masters Gouda
M65+
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 30,69 m. 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,85 m. 3e
 

vrijdag 17 mei 2019
Circuit 14 Best
Emmelijn van Eldik 400 m 68,72 sec. 1e 20,95 km/h
 
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,02 sec. -0.5m/s 3e 29,95 km/h
Milkiyas Musse Haile 400 m 54,41 sec. 2e 26,47 km/h
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,25 sec. 0.0m/s 3e 27,17 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,12 sec. 1e 22,46 km/h
 

dinsdag 14 mei 2019
LImbra Avond wedstrijd Weert
JD
Dave Damen 80 m 11,34 sec. +1.3m/s 3e 25,40 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 8,16 m. 1e
Thijs Bongers Kogelslingeren 3 kg 21,23 m. 1e
Dave Damen Verspringen 4,39 m. 3e
Raf Vaessen Verspringen 4,19 m. 4e
 
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,18 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,12 m. 1e
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,11 sec. +1.2m/s 2e 29,73 km/h
Thies Coenen Kogel 6 kg 13,21 m. 1e
 
MC
Sophie Cantelberg 80 m 11,69 sec. +1.6m/s 6e 24,64 km/h
Boglarka Kerekgyarto 150 m 19,93 sec. +0.8m/s 2e 27,09 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,84 m. 2e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,93 m. +1.7m/s 8e
 
MB
Loren Djolo 100 m 12,88 sec. +2.6m/s 1e 27,95 km/h
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,09 sec. +2.6m/s 1e 27,50 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,06 sec. +1.2m/s 1e 26,61 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 9,88 m. 1e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 25,52 m. 5e
 
Vrouwen
Daisy Ackema Kogelslingeren 4 kg 23,83 m. 4e
 
M55+
Jan van de Winkel 3000 m 11:20,80 min. 4e 15,86 km/h
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 36,33 m. 1e
 

zondag 12 mei 2019
2e A Competitie Sittard
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,86 sec. +1.7m/s 6e 30,35 km/h
Sten Driessen 100 m 12,42 sec. +0.4m/s 11e 28,99 km/h
Milkiyas Musse Haile 400 m 55,58 sec. 7e 25,91 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 14,57 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 42,68 m. 3e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 6 kg 46,90 m. 1e
Sten Driessen Verspringen 5,50 m. +0.7m/s 10e
 
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,83 m. 4e
Sten Driessen,
Goos Meuwissen,
Pie Meuwissen,
Milkiyas Musse Haile
4x100m 46,80 sec. 4e 30,77 km/h
 
MB
Ilse de Bouter 1500 m 6:27,54 min. 8e 13,93 km/h
Madelief Vaessen 100 m Horden 84,0 cm 18,97 sec. +0.5m/s 10e 18,98 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,53 m. +0.0m/s 9e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,10 sec. +1.2m/s 5e 27,48 km/h
Nicole Dahmen 100 m 14,90 sec. +0.7m/s 15e 24,16 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,53 sec. 4e 22,32 km/h
Nicole Dahmen 800 m 2:44,54 min. 5e 17,50 km/h
Kimmy Koerts 1500 m 6:50,07 min. 10e 13,17 km/h
Kimmy Koerts 100 m Horden 84,0 cm 20,94 sec. 13e 17,19 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,39 m. 10e
Sara Rey Speer 600 g (vanaf 1999) 24,45 m. 4e
Maud Aretz Speer 600 g (vanaf 1999) 18,63 m. 10e
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 33,30 m. 2e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,45 m. 7e
Maud Aretz,
Hannah Cranen,
Nicole Damen,
Madelief Vaessen
4x100m 54,06 sec. 6e 26,64 km/h
 

dinsdag 7 mei 2019
Limbra baanwedstrijd Helmond
JD
Dave Damen 80 m 11,47 sec. +0.8m/s 1e 25,11 km/h
Dave Damen Verspringen 4,35 m. +1.2m/s 1e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,25 m. 7e
 
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,72 m. 1e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,37 sec. +0.4m/s 2e 26,93 km/h
Hannah Cranen 800 m 2:53,75 min. 3e 16,58 km/h
Hannah Cranen Verspringen 4,47 m. +0.0m/s 2e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 13,21 sec. +0.1m/s 1e 27,25 km/h
Dagmara Killaars Verspringen 4,44 m. +0.0m/s 1e
 
M55+
Jan van de Winkel 5000 m 19:32,10 min. 6e 15,36 km/h
 

zaterdag 4 mei 2019
Trackmeeting Utrecht
MA
Marlou Knijnenburg Verspringen 4,16 m. 0.5m/s
 

zondag 28 april 2019
NK Werp 5-Kamp Edam
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,19 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 40,94 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 26,82 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 28,21 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 11,69 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3085 punten 1e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,24 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 27,64 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 28,77 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 36,68 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,80 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3448 punten 3e
 

maandag 22 april 2019
Test Wedstrijd Vught
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,84 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 46,21 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 700 g 48,37 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,79 m. 2e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m 10,96 sec. -2.1m/s 4e 26,28 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,65 sec. -2.4m/s 2e 22,77 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,72 m. 1e
 
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 51,16 m. 2e
 

zaterdag 20 april 2019
Werp Wedstrijd Dongen
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 17,49 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 47,44 m. 2e
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,62 m. 5e
 

vrijdag 19 april 2019
Circuit 14 Valkenswaard
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,28 m. 6e
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,80 m. 1e
 
V40+
Julia Dahmen 400 m 61,57 sec. 1e 23,39 km/h
 

donderdag 18 april 2019
LImbra Avond wedstrijd Someren
JD
Dave Damen 80 m 11,55 sec. +0.7m/s 3e 24,94 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 7,98 m. 1e
Thijs Bongers Speer 400 g 17,70 m. 2e
Dave Damen Verspringen 4,58 m. -0.2m/s 2e
 
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,92 sec. +0.9m/s 3e 30,20 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,26 sec. +1.4m/s 2e 29,68 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,93 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 700 g 48,72 m. 2e
 
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,84 m. 1e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 10,82 m. 2e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,26 sec. +1.2m/s 2e 27,15 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,48 sec. -0.3m/s 1e 26,20 km/h
 
Mannen
Guus Baeten 100 m 14,34 sec. +1.2m/s 3e 25,10 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,00 m. 1e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 12,98 sec. +1.2m/s 1e 27,73 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,08 sec. -0.3m/s 3e 26,59 km/h
 

zondag 14 april 2019
1e Senioren Competitie Roermond
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,25 sec. -1.7m/s 7e 29,39 km/h
Goos Meuwissen 100 m 12,84 sec. -1.7m/s 19e 28,04 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,56 sec. -2.9m/s 8e 29,32 km/h
Sten Driessen 200 m 26,31 sec. +1.4m/s 22e 27,37 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:25,67 min. 17e 19,77 km/h
Sten Driessen Hink-stapsprong 10,05 m. +3.3m/s 16e
 
JA
Bjorn van Rijswick 100 m 13,81 sec. -2.6m/s 28e 26,07 km/h
Julian Leeffers 400 m 57,55 sec. 14e 25,02 km/h
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 10,63 m. 4e
Laurens Handels Hoogspringen 1,75 m. 4e
Tijn Vaessen Hink-stapsprong 12,02 m. +2.8m/s 3e
Mike Dahmen,
Laurens Handels,
Goos Meuwissen,
Bjorn van Rijswick
Zweedse Estafette 2:18,94 min. 13e 25,91 km/h
 
MB
Ilse de Bouter 3000 m 14:30,79 min. 11e 12,40 km/h
Madelief Vaessen 100 m Horden 84,0 cm 19,45 sec. -1.5m/s 8e 18,51 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,64 m. +2.7m/s 4e
 
MA
Hannah Cranen 200 m 27,62 sec. -1.8m/s 2e 26,07 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,06 sec. 4e 22,48 km/h
Nicole Dahmen 400 m 67,43 sec. 7e 21,36 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,97 m. 11e
Sara Rey Discus 1 kg 17,20 m. 19e
Nicole Dahmen Verspringen 3,60 m. +3.5m/s 20e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,45 m. 6e
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,30 sec. -1.7m/s 8e 29,27 km/h
Daan van Herpt 400 m 61,46 sec. 22e 23,43 km/h
Guus Winkelmolen 800 m 2:02,87 min. 2e 23,44 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:26,37 min. 2e 18,25 km/h
Alain Dijkstra 110 m Horden 106,7 cm 19,42 sec. -3.1m/s 6e 20,39 km/h
Daan van Herpt 110 m Horden 106,7 cm 21,71 sec. -1.3m/s 14e 18,24 km/h
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 7,48 m. 21e
Marco Caspers Discus 2 kg 32,06 m. 7e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 25,82 m. 11e
Bart Zijlstra Discus 2 kg 22,84 m. 14e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 10,47 m. 5e
Marco Caspers Hoogspringen 1,80 m. 2e
Fabian Buijzen Hink-stapsprong 10,86 m. +2.6m/s 13e
Guus Winkelmolen,
Fabian Buijzen,
Tijn Vaessen,
Milkiyas Musse Haile
Zweedse Estafette 2:08,21 min. 2e 28,08 km/h
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 13,43 sec. -1.3m/s 2e 26,81 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,95 sec. -1.8m/s 3e 25,76 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 67,44 sec. 8e 21,35 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,85 m. 5e
Denice Geraedts Kogel 4 kg 8,05 m. 10e
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 7,42 m. 13e
Nicole Barten Discus 1 kg 27,29 m. 5e
Daisy Ackema Discus 1 kg 27,10 m. 6e
Denice Geraedts Discus 1 kg 20,35 m. 12e
Emmelijn van Eldik,
Hannah Cranen,
Dagmara Kilaars,
Madelief Vaessen
Zweedse Estafette 2:31,57 min. 4e 23,75 km/h
Nicole Dahmen,
Sara Rey,
Maud Waaien,
Denice Geraedts
Zweedse Estafette 2:43,94 min. 9e 21,96 km/h
 
M35+
Chris Steuns 5000 m 19:21,82 min. 17e 15,49 km/h
 
V40+
Julia Dahmen 800 m 2:22,81 min. 1e 20,17 km/h
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz 3000 m 15:13,00 min. 11,83 km/h
 

zaterdag 13 april 2019
Kogelslingerwedstrijd Steenbergen
JB
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,84 m. 1e
 

zondag 7 april 2019
1e A Competitie Vught
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,03 sec. -1.6m/s 5e 29,93 km/h
Goos Meuwissen 200 m 25,29 sec. -2.7m/s 7e 28,47 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 14,74 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,75 kg 44,37 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 43,43 m. 5e
Goos Meuwissen,
Julian Leefers,
Milkias Musse Haile,
Pie Meuwissen
4x400m 3:52,51 min. 6e 24,77 km/h
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,35 sec. -1.6m/s 9e 29,15 km/h
Tijn Vaessen 200 m 24,36 sec. -1.4m/s 4e 29,56 km/h
Thies Coenen Kogel 6 kg 13,10 m. 2e
Thies Coenen Discus 1,75 kg 30,79 m. 6e
Julian Leeffers Hoogspringen 1,55 m. 11e
Tijn Vaessen Hink-stapsprong 11,50 m. +1.5m/s 4e
 
MB
Loren Djolo 100 m 13,24 sec. -3.3m/s 5e 27,19 km/h
Loren Djolo 200 m 27,76 sec. 6e 25,94 km/h
Madelief Vaessen Hink-stapsprong 9,94 m. +3.4m/s 8e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,59 sec. -3.3m/s 7e 26,49 km/h
Maud Aretz 800 m 2:51,29 min. 7e 16,81 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 72,81 sec. 3e 19,78 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,74 m. 9e
Sara Rey Discus 1 kg 20,34 m. 10e
Sara Rey Speer 600 g (vanaf 1999) 26,39 m. 5e
Maud Aretz Speer 600 g (vanaf 1999) 17,37 m. 12e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,40 m. 10e
 

zaterdag 6 april 2019
Borken (D) Werp 5-kamp
M65+
Jan van Hooft Kogel 4 kg 10,43 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,58 m.
Jan van Hooft Speer 500 g (vanaf 2008) 29,70 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 4 kg 34,22 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 7,26 kg 13,71 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M70 3710 punten 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,94 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 27,22 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 28,24 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 36,78 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,30 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3447 punten 4e
 

zaterdag 6 april 2019
1e CD Competitie Venlo
JD
Dave Damen 80 m 11,51 sec. -1.1m/s 2e 25,02 km/h
Tijl Ruesink 80 m 12,11 sec. -2.6m/s 6e 23,78 km/h
Max Verstraeten 80 m 12,97 sec. -3.1m/s 15e 22,21 km/h
Thomas Penzes 80 m 12,99 sec. -3.1m/s 16e 22,17 km/h
Nils van Leipsig 80 m 13,50 sec. -3.1m/s 21e 21,33 km/h
Ruben van Dijk 80 m 14,93 sec. -2.6m/s 27e 19,29 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:30,10 min. 5e 17,13 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 4:15,19 min. 16e 14,11 km/h
Tijl Ruesink 80 m Horden 76,2 cm 16,23 sec. -0.3m/s 3e 17,74 km/h
Max Verstraeten 80 m Horden 76,2 cm 17,82 sec. +0.9m/s 7e 16,16 km/h
Nils van Leipsig 80 m Horden 76,2 cm 19,04 sec. +0.9m/s 15e 15,13 km/h
Jop de Wit 80 m Horden 76,2 cm 19,43 sec. +0.9m/s 17e 14,82 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 7,70 m. 1e
Jorn Driessen Kogel 3 kg 6,25 m. 7e
Ruben van Dijk Kogel 3 kg 5,06 m. 10e
Timo van Bergen Speer 400 g 30,39 m. 1e
Thijs Bongers Speer 400 g 19,90 m. 4e
Dave Damen Verspringen 4,16 m. +0.0m/s 2e
Raf Vaessen Verspringen 3,69 m. +0.0m/s 4e
Jop de Wit Verspringen 3,55 m. +0.8m/s 5e
Thomas Penzes Verspringen 3,42 m. +0.0m/s 9e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,30 m. 3e
Jop de Wit Hoogspringen 1,25 m. 5e
Timo van Bergen,
Thijs Bongers,
Dave Damen,
Raf Vaessen
4x80m 45,39 sec. 2e 25,38 km/h
Ruben van Dijk,
Jorn Driessen,
Thomas Penzes,
Tijl Ruesink
4x80m 51,37 sec. 6e 22,43 km/h
 
JC
Jarno Timmermans 100 m 13,64 sec. +0.0m/s 10e 26,39 km/h
Sjoerd van Wingerden 100 m 14,95 sec. +0.0m/s 19e 24,08 km/h
Sjoerd van Wingerden Speer 600 g (vanaf 1999) 14,25 m. 13e
Jarno Timmermans Verspringen 4,46 m. +0.0m/s 2e
Sjoerd van Wingerden Verspringen 3,74 m. +1.1m/s 12e
 
MD
Marit van Leipsig 60 m 9,46 sec. 6e 22,83 km/h
Gwen Willems 60 m 10,20 sec. +1.2m/s 13e 21,18 km/h
Elke Bens 60 m 10,45 sec. +1.2m/s 16e 20,67 km/h
Fajah Peters 1000 m 4:05,56 min. 12e 14,66 km/h
Sophie Kessels 1000 m 4:05,76 min. 13e 14,65 km/h
Myrthe Hustinx 1000 m 4:37,16 min. 20e 12,99 km/h
Sarah van Dielen 60 m Horden 76,2 cm 12,73 sec. +0.0m/s 5e 16,97 km/h
Fajah Peters 60 m Horden 76,2 cm 13,60 sec. -1.4m/s 10e 15,88 km/h
Gwen Willems 60 m Horden 76,2 cm 14,15 sec. -1.4m/s 12e 15,27 km/h
Nina Joosten Kogel 2 kg 5,39 m. 11e
Elke Bens Kogel 2 kg 4,77 m. 13e
Sophie Kessels Speer 400 g 16,69 m. 2e
Elke Bens Speer 400 g 11,16 m. 12e
Marit van Leipsig Verspringen 3,43 m. -1.7m/s 5e
Nina Joosten Verspringen 2,82 m. -2.8m/s 14e
Gwen Willems Hoogspringen 1,20 m. 7e
Sarah van Dielen Hoogspringen 1,15 m. 8e
Sarah van Dielen,
Nina Joosten,
Marit van Leipsig,
Faja Peters
4x60m 37,31 sec. 3e 23,16 km/h
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m 10,82 sec. -0.5m/s 2e 26,62 km/h
Lisanne de Vreede 80 m 11,27 sec. -0.5m/s 3e 25,55 km/h
Bente Boerland 80 m 12,26 sec. +1.0m/s 23e 23,49 km/h
Lieke Rijk 800 m 2:54,17 min. 11e 16,54 km/h
Eline Konings 800 m 3:00,80 min. 15e 15,93 km/h
Frauke Classen 800 m 3:18,01 min. 22e 14,54 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,16 sec. -1.9m/s 1e 23,68 km/h
Lisanne de Vreede 80 m Horden 76,2 cm 14,69 sec. -1.9m/s 4e 19,61 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,08 m. 3e
Renske Helwegen Kogel 3 kg 7,97 m. 6e
Renske Helwegen Discus 1 kg 17,51 m. 10e
Frauke Classen Discus 1 kg 9,97 m. 20e
Bente Boerland Verspringen 4,16 m. +0.0m/s 6e
Renske Helwegen Verspringen 3,67 m. +1.4m/s 16e
Bente Boerland Hoogspringen 1,35 m. 8e
Eline Konings Hoogspringen 1,30 m. 11e
Frauke Classen,
Eline Konings,
Lieke Rijk,
LIsanne de Vreede
4x80m 44,37 sec. 3e 25,96 km/h