Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

woensdag 14 augustus 2019
baanwedstrijd Tessenderlo (B)
M55+
Jan van de Winkel Mijl 5:32,53 min. 17,42 km/h
 

zaterdag 10 augustus 2019
baanwedstrijd Mol (B)
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 17,17 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 53,82 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 55,21 m. 3e
 

zondag 4 augustus 2019
baanwedstrijd Sint Niklaas (B)
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,65 m. 2e
Jan Titulaer Discus 1 kg 27,77 m. 6e
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 35,58 m. 1e
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 16,06 m. 1e
 

zaterdag 3 augustus 2019
Open meeting Lommel (B)
M55+
Jan van de Winkel 3000 m 11:00,39 min. 16,35 km/h
 

zaterdag 20 juli 2019
Zomerwerpen Rotterdam
JA
Thies Coenen Kogelslingeren 6 kg 38,77 m. 1e
Thies Coenen Gewichtwerpen 11,34 kg 15,38 m. 1e
 
M70+
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 34,83 m. 8e
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,09 m. 2e
 

zondag 14 juli 2019
Whazzaa Speerwerpfestival 2019 Utrecht
JB
Goos Meuwissen Speer 700 g 45,61 m. 6e
 

zaterdag 13 juli 2019
Invitatie wedstrijd kogel discus Schoonhoven
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,97 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,66 m.
 

zondag 7 juli 2019
Kermis Meerkampen Best
JPA
Raf Wolters 1000 m 4:27,25 min. 13,47 km/h
 
JD
Dave Damen 80 m 11,05 sec. +1.8m/s 26,06 km/h
Raf Vaessen 80 m 12,14 sec. +1.8m/s 23,72 km/h
Dave Damen 1000 m 3:49,84 min. 15,66 km/h
Dave Damen 80 m Horden 76,2 cm 16,06 sec. -0.7m/s 17,93 km/h
Raf Vaessen 80 m Horden 76,2 cm 16,97 sec. -0.7m/s 16,97 km/h
Dave Damen Kogel 3 kg 7,33 m.
Raf Vaessen Kogel 3 kg 6,71 m.
Dave Damen Speer 400 g 21,84 m.
Raf Vaessen Speer 400 g 11,86 m.
Dave Damen Verspringen 4,40 m. +0.9m/s
Raf Vaessen Verspringen 3,70 m. -0.5m/s
Dave Damen Hoogspringen 1,37 m.
Raf Vaessen Hoogspringen 1,32 m.
Dave Damen 7-Kamp JD 3054 punten. 8e
Raf Vaessen 7-Kamp JD 2240 punten. 20e
 

vrijdag 5 juli 2019
Limbra Avondwedstrijd Roermond
JD
Nils van Leipsig 80 m 13,02 sec. +0.7m/s 1e 22,12 km/h
Thijs Bongers 1000 m 3:46,94 min. 2e 15,86 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 3:56,30 min. 3e 15,23 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 8,78 m. 1e
Nils van Leipsig Verspringen 3,37 m. +0.0m/s 1e
 
JC
Jonas Geraats 100 m 15,31 sec. +1.0m/s 1e 23,51 km/h
 
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,13 sec. -0.6m/s 2e 29,68 km/h
Goos Meuwissen 100 m 12,36 sec. +0.9m/s 3e 29,13 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 17,11 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 49,22 m. 1e
Milkiyas Musse Haile Verspringen 5,21 m. +1.0m/s 1e
Goos Meuwissen Verspringen 5,06 m. +0.0m/s 2e
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,36 sec. -0.6m/s 2e 29,13 km/h
Julian Leeffers 200 m 25,03 sec. +0.2m/s 1e 28,77 km/h
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,78 m. 1e
Thies Coenen Discus 1,75 kg 33,04 m. 1e
 
MD
Marit van Leipsig 60 m 9,13 sec. -0.6m/s 2e 23,66 km/h
Marit van Leipsig Verspringen 3,63 m. +0.0m/s 2e
 
MC
Lisanne de Vreede 80 m 10,99 sec. +0.7m/s 1e 26,21 km/h
Sophie Cantelberg 80 m 11,73 sec. +0.7m/s 5e 24,55 km/h
Frauke Classen 80 m 11,81 sec. +0.7m/s 6e 24,39 km/h
Lisanne de Vreede 150 m 20,53 sec. -0.7m/s 2e 26,30 km/h
Fenne Cantelberg 150 m 21,62 sec. +0.2m/s 3e 24,98 km/h
Fenne Cantelberg Verspringen 4,91 m. +1.9m/s 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 4,25 m. +0.0m/s 5e
Bente Boerland Verspringen 4,15 m. -1.0m/s 6e
Bente Boerland Hoogspringen 1,40 m. 1e
 
MB
Madelief Vaessen Verspringen 4,71 m. +0.1m/s 1e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,06 sec. +1.0m/s 2e 27,57 km/h
Hannah Cranen 200 m 26,53 sec. +0.5m/s 2e 27,14 km/h
 
Mannen
Giel Bouwman 100 m 12,66 sec. +0.9m/s 5e 28,44 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,27 m. 2e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 7,91 m. 4e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 28,24 m. 3e
Bart Zijlstra Discus 2 kg 23,94 m. 4e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 12,94 sec. +1.0m/s 1e 27,82 km/h
Emmelijn van Eldik 100 m 14,64 sec. +1.0m/s 3e 24,59 km/h
Dagmara Killaars 200 m 26,92 sec. +0.5m/s 2e 26,75 km/h
Emmelijn van Eldik 200 m 29,96 sec. -0.5m/s 3e 24,03 km/h
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,79 m. 1e
Daisy Ackema Discus 1 kg 26,84 m. 1e
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,44 m. 2e
Jan van Hooft Discus 1 kg 42,23 m. 3e
 

dinsdag 2 juli 2019
Avondinstuif Venray
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,83 m. 1e
 
MC
Lisanne de Vreede Polsstokhoogspringen 2,40 m. 1e
 
M55+
Jan van de Winkel 3000 m 11:13,12 min. 6e 16,04 km/h
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,78 m. 2e