Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zondag 28 april 2019
NK Werp 5-Kamp Edam
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,19 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 40,94 m.
Jan van Hooft Speer 600 g (vanaf 1999) 26,82 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 5 kg 28,21 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 9,08 kg 11,69 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M65 3085 punten 1e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,24 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 27,64 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 28,77 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 36,68 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,80 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3448 punten 3e
 

maandag 22 april 2019
Test Wedstrijd Vught
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,84 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 46,21 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 700 g 48,37 m. 2e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,79 m. 2e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m 10,96 sec. -2.1m/s 4e 26,28 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,65 sec. -2.4m/s 2e 22,77 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,72 m. 1e
 
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 51,16 m. 2e
 

zaterdag 20 april 2019
Werp Wedstrijd Dongen
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 17,49 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 47,44 m. 2e
 
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,62 m. 5e
 

vrijdag 19 april 2019
Circuit 14 Valkenswaard
M65+
Jan van Hooft Kogel 5 kg 9,28 m. 6e
Jan van Hooft Discus 1 kg 44,80 m. 1e
 
V40+
Julia Dahmen 400 m 61,57 sec. 1e 23,39 km/h
 

donderdag 18 april 2019
LImbra Avond wedstrijd Someren
JD
Dave Damen 80 m 11,55 sec. +0.7m/s 3e 24,94 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 7,98 m. 1e
Thijs Bongers Speer 400 g 17,70 m. 2e
Dave Damen Verspringen 4,58 m. -0.2m/s 2e
 
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 11,92 sec. +0.9m/s 3e 30,20 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,26 sec. +1.4m/s 2e 29,68 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,93 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 700 g 48,72 m. 2e
 
JA
Thies Coenen Kogel 6 kg 12,84 m. 1e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 10,82 m. 2e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,26 sec. +1.2m/s 2e 27,15 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,48 sec. -0.3m/s 1e 26,20 km/h
 
Mannen
Guus Baeten 100 m 14,34 sec. +1.2m/s 3e 25,10 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,00 m. 1e
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 12,98 sec. +1.2m/s 1e 27,73 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,08 sec. -0.3m/s 3e 26,59 km/h
 

zondag 14 april 2019
Athletics Champs Deurne
JPA
Roi Schoemakers 60m hrd AC 10,7 sec. 20,19 km/h
Raf Wolters 60m hrd AC 12,0 sec. 18,00 km/h
Lucas Falck 60m hrd AC 13,0 sec. 16,62 km/h
Roi Schoemakers Meters maken 6min AC 1475 m.
Raf Wolters Meters maken 6min AC 1350 m.
Roi Schoemakers Kogelstoten 2kg AC 6,40 m
Raf Wolters Kogelstoten 2kg AC 5,30 m
Roi Schoemakers Vortex werpen AC 22,50 m.
Lucas Falck Vortex werpen AC 18,50 m.
Raf Wolters Vortex werpen AC 18,00 m.
Lucas Falck Discuswerpen AC 4,60 m.
Roi Schoemakers Hoogspringen AC 1,20 m.
Raf Wolters Hoogspringen AC 1,00 m.
Lucas Falck Hoogspringen AC 0,90 m.
Roi Schoemakers Polstok verspringen AC 2,80 m.
Raf Wolters Polstok verspringen AC 2,15 m.
Lucas Falck Polstok verspringen AC 1,95 m.
Lucas Falck Meerkamp pupillen AC 1150 punten.
Roi Schoemakers Meerkamp pupillen AC 346 punten.
Raf Wolters Meerkamp pupillen AC 238 punten.
Lucas Falck Meerkamp pupillen AC 184 punten.
 
MPA
Isabel Rozema 60m hrd AC 11,6 sec. 18,62 km/h
Evi Thoneick 60m hrd AC 12,3 sec. 17,56 km/h
Nicky Snellens 60m hrd AC 13,0 sec. 16,62 km/h
Florense Revenberg 60m hrd AC 13,5 sec. 16,00 km/h
Noa Zanders 60m hrd AC 13,8 sec. 15,65 km/h
Sarah Geraets 60m hrd AC 13,8 sec. 15,65 km/h
Celina van Arneman 60m hrd AC 14,1 sec. 15,32 km/h
Jasmina Schmitz 60m hrd AC 14,7 sec. 14,69 km/h
Isabel Rozema Meters maken 6min AC 1450 m.
Sarah Geraets Meters maken 6min AC 1325 m.
Evi Thoneick Meters maken 6min AC 1275 m.
Nicky Snellens Meters maken 6min AC 1250 m.
Florense Revenberg Meters maken 6min AC 1125 m.
Jasmina Schmitz Meters maken 6min AC 1125 m.
Noa Zanders Meters maken 6min AC 1100 m.
Celina van Arneman Meters maken 6min AC 1025 m.
Isabel Rozema Kogelstoten 2kg AC 6,70 m
Evi Thoneick Kogelstoten 2kg AC 4,90 m
Jasmina Schmitz Kogelstoten 2kg AC 4,40 m
Noa Zanders Kogelstoten 2kg AC 4,30 m
Sarah Geraets Kogelstoten 2kg AC 4,10 m
Florense Revenberg Kogelstoten 2kg AC 3,90 m
Nicky Snellens Kogelstoten 2kg AC 3,80 m
Celina van Arneman Kogelstoten 2kg AC 3,40 m
Isabel Rozema Vortex werpen AC 26,00 m.
Evi Thoneick Vortex werpen AC 13,50 m.
Celina van Arneman Vortex werpen AC 12,50 m.
Noa Zanders Vortex werpen AC 12,00 m.
Jasmina Schmitz Vortex werpen AC 11,00 m.
Nicky Snellens Vortex werpen AC 11,00 m.
Sarah Geraets Vortex werpen AC 11,00 m.
Florense Revenberg Vortex werpen AC 9,00 m.
Evi Thoneick Hoogspringen AC 1,15 m.
Isabel Rozema Hoogspringen AC 1,10 m.
Nicky Snellens Hoogspringen AC 1,00 m.
Noa Zanders Hoogspringen AC 1,00 m.
Florense Revenberg Hoogspringen AC 0,95 m.
Sarah Geraets Hoogspringen AC 0,95 m.
Jasmina Schmitz Hoogspringen AC 0,90 m.
Celina van Arneman Hoogspringen AC 0,85 m.
Isabel Rozema Polstok verspringen AC 2,95 m.
Noa Zanders Polstok verspringen AC 2,35 m.
Sarah Geraets Polstok verspringen AC 2,20 m.
Nicky Snellens Polstok verspringen AC 2,00 m.
Celina van Arneman Polstok verspringen AC 1,90 m.
Evi Thoneick Polstok verspringen AC 1,75 m.
Florense Revenberg Polstok verspringen AC 1,75 m.
Jasmina Schmitz Polstok verspringen AC 1,15 m.
Isabel Rozema Meerkamp pupillen AC 386 punten.
Evi Thoneick Meerkamp pupillen AC 249 punten.
Sarah Geraets Meerkamp pupillen AC 200 punten.
Nicky Snellens Meerkamp pupillen AC 198 punten.
Noa Zanders Meerkamp pupillen AC 194 punten.
Florense Revenberg Meerkamp pupillen AC 160 punten.
Celina van Arneman Meerkamp pupillen AC 141 punten.
Jasmina Schmitz Meerkamp pupillen AC 139 punten.
 

zondag 14 april 2019
1e Senioren Competitie Roermond
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,25 sec. -1.7m/s 7e 29,39 km/h
Goos Meuwissen 100 m 12,84 sec. -1.7m/s 19e 28,04 km/h
Milkiyas Musse Haile 200 m 24,56 sec. -2.9m/s 8e 29,32 km/h
Sten Driessen 200 m 26,31 sec. +1.4m/s 22e 27,37 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:25,67 min. 17e 19,77 km/h
Sten Driessen Hink-stapsprong 10,05 m. +3.3m/s 16e
 
JA
Bjorn van Rijswick 100 m 13,81 sec. -2.6m/s 28e 26,07 km/h
Julian Leeffers 400 m 57,55 sec. 14e 25,02 km/h
Thies Coenen Kogelslingeren 7,26 kg 10,63 m. 4e
Laurens Handels Hoogspringen 1,75 m. 4e
Tijn Vaessen Hink-stapsprong 12,02 m. +2.8m/s 3e
Mike Dahmen,
Laurens Handels,
Goos Meuwissen,
Bjorn van Rijswick
Zweedse Estafette 2:18,94 min. 13e 25,91 km/h
 
MB
Ilse de Bouter 3000 m 14:30,79 min. 11e 12,40 km/h
Madelief Vaessen 100 m Horden 84,0 cm 19,45 sec. -1.5m/s 8e 18,51 km/h
Madelief Vaessen Verspringen 4,64 m. +2.7m/s 4e
 
MA
Hannah Cranen 200 m 27,62 sec. -1.8m/s 2e 26,07 km/h
Hannah Cranen 400 m 64,06 sec. 4e 22,48 km/h
Nicole Dahmen 400 m 67,43 sec. 7e 21,36 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,97 m. 11e
Sara Rey Discus 1 kg 17,20 m. 19e
Nicole Dahmen Verspringen 3,60 m. +3.5m/s 20e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,45 m. 6e
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,30 sec. -1.7m/s 8e 29,27 km/h
Daan van Herpt 400 m 61,46 sec. 22e 23,43 km/h
Guus Winkelmolen 800 m 2:02,87 min. 2e 23,44 km/h
Rik van der Sterren 5000 m 16:26,37 min. 2e 18,25 km/h
Alain Dijkstra 110 m Horden 106,7 cm 19,42 sec. -3.1m/s 6e 20,39 km/h
Daan van Herpt 110 m Horden 106,7 cm 21,71 sec. -1.3m/s 14e 18,24 km/h
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 7,48 m. 21e
Marco Caspers Discus 2 kg 32,06 m. 7e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 25,82 m. 11e
Bart Zijlstra Discus 2 kg 22,84 m. 14e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 10,47 m. 5e
Marco Caspers Hoogspringen 1,80 m. 2e
Fabian Buijzen Hink-stapsprong 10,86 m. +2.6m/s 13e
Guus Winkelmolen,
Fabian Buijzen,
Tijn Vaessen,
Milkiyas Musse Haile
Zweedse Estafette 2:08,21 min. 2e 28,08 km/h
 
Vrouwen
Dagmara Killaars 100 m 13,43 sec. -1.3m/s 2e 26,81 km/h
Dagmara Killaars 200 m 27,95 sec. -1.8m/s 3e 25,76 km/h
Emmelijn van Eldik 400 m 67,44 sec. 8e 21,35 km/h
Nicole Barten Kogel 4 kg 8,85 m. 5e
Denice Geraedts Kogel 4 kg 8,05 m. 10e
Zoë van Lierop Kogel 4 kg 7,42 m. 13e
Nicole Barten Discus 1 kg 27,29 m. 5e
Daisy Ackema Discus 1 kg 27,10 m. 6e
Denice Geraedts Discus 1 kg 20,35 m. 12e
Emmelijn van Eldik,
Hannah Cranen,
Dagmara Kilaars,
Madelief Vaessen
Zweedse Estafette 2:31,57 min. 4e 23,75 km/h
Nicole Dahmen,
Sara Rey,
Maud Waaien,
Denice Geraedts
Zweedse Estafette 2:43,94 min. 9e 21,96 km/h
 
M35+
Chris Steuns 5000 m 19:21,82 min. 17e 15,49 km/h
 
V40+
Julia Dahmen 800 m 2:22,81 min. 1e 20,17 km/h
 
V45+
Suzan Handels-Wiertz 3000 m 15:13,00 min. 11,83 km/h
 

zaterdag 13 april 2019
Kogelslingerwedstrijd Steenbergen
JB
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 53,84 m. 1e
 

zondag 7 april 2019
1e A Competitie Vught
JB
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,03 sec. -1.6m/s 5e 29,93 km/h
Goos Meuwissen 200 m 25,29 sec. -2.7m/s 7e 28,47 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 6 kg 14,74 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,75 kg 44,37 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 800 g (vanaf 1986) 43,43 m. 5e
 
JA
Julian Leeffers 100 m 12,35 sec. -1.6m/s 9e 29,15 km/h
Tijn Vaessen 200 m 24,36 sec. -1.4m/s 4e 29,56 km/h
Thies Coenen Kogel 6 kg 13,10 m. 2e
Thies Coenen Discus 1,75 kg 30,79 m. 6e
Julian Leeffers Hoogspringen 1,55 m. 11e
Tijn Vaessen Hink-stapsprong 11,50 m. +1.5m/s 4e
Goos Meuwissen,
Julian Leefers,
Milkias Musse Haile,
Pie Meuwissen
4x400m 3:52,51 min. 6e 24,77 km/h
 
MB
Loren Djolo 100 m 13,24 sec. -3.3m/s 5e 27,19 km/h
Loren Djolo 200 m 27,76 sec. 6e 25,94 km/h
Madelief Vaessen Hink-stapsprong 9,94 m. +3.4m/s 8e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,59 sec. -3.3m/s 7e 26,49 km/h
Maud Aretz 800 m 2:51,29 min. 7e 16,81 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 72,81 sec. 3e 19,78 km/h
Sara Rey Kogel 4 kg 7,74 m. 9e
Sara Rey Discus 1 kg 20,34 m. 10e
Sara Rey Speer 600 g (vanaf 1999) 26,39 m. 5e
Maud Aretz Speer 600 g (vanaf 1999) 17,37 m. 12e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,40 m. 10e
 

zaterdag 6 april 2019
Borken (D) Werp 5-kamp
M65+
Jan van Hooft Kogel 4 kg 10,43 m.
Jan van Hooft Discus 1 kg 43,58 m.
Jan van Hooft Speer 500 g (vanaf 2008) 29,70 m.
Jan van Hooft Kogelslingeren 4 kg 34,22 m.
Jan van Hooft Gewichtwerpen 7,26 kg 13,71 m.
Jan van Hooft Werp 5-kamp M70 3710 punten 2e
 
M70+
Jan Titulaer Kogel 4 kg 10,94 m.
Jan Titulaer Discus 1 kg 27,22 m.
Jan Titulaer Speer 500 g (vanaf 2008) 28,24 m.
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 36,78 m.
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,30 m.
Jan Titulaer Werp 5-kamp M70 3447 punten 4e
 

zaterdag 6 april 2019
1e CD Competitie Venlo
JD
Dave Damen 80 m 11,51 sec. -1.1m/s 2e 25,02 km/h
Tijl Ruesink 80 m 12,11 sec. -2.6m/s 6e 23,78 km/h
Max Verstraeten 80 m 12,97 sec. -3.1m/s 15e 22,21 km/h
Thomas Penzes 80 m 12,99 sec. -3.1m/s 16e 22,17 km/h
Nils van Leipsig 80 m 13,50 sec. -3.1m/s 21e 21,33 km/h
Ruben van Dijk 80 m 14,93 sec. -2.6m/s 27e 19,29 km/h
Timo van Bergen 1000 m 3:30,10 min. 5e 17,13 km/h
Nils van Leipsig 1000 m 4:15,19 min. 16e 14,11 km/h
Tijl Ruesink 80 m Horden 76,2 cm 16,23 sec. -0.3m/s 3e 17,74 km/h
Max Verstraeten 80 m Horden 76,2 cm 17,82 sec. +0.9m/s 7e 16,16 km/h
Nils van Leipsig 80 m Horden 76,2 cm 19,04 sec. +0.9m/s 15e 15,13 km/h
Jop de Wit 80 m Horden 76,2 cm 19,43 sec. +0.9m/s 17e 14,82 km/h
Thijs Bongers Kogel 3 kg 7,70 m. 1e
Jorn Driessen Kogel 3 kg 6,25 m. 7e
Ruben van Dijk Kogel 3 kg 5,06 m. 10e
Timo van Bergen Speer 400 g 30,39 m. 1e
Thijs Bongers Speer 400 g 19,90 m. 4e
Dave Damen Verspringen 4,16 m. +0.0m/s 2e
Raf Vaessen Verspringen 3,69 m. +0.0m/s 4e
Jop de Wit Verspringen 3,55 m. +0.8m/s 5e
Thomas Penzes Verspringen 3,42 m. +0.0m/s 9e
Raf Vaessen Hoogspringen 1,30 m. 3e
Jop de Wit Hoogspringen 1,25 m. 5e
Timo van Bergen,
Thijs Bongers,
Dave Damen,
Raf Vaessen
4x80m 45,39 sec. 2e 25,38 km/h
Ruben van Dijk,
Jorn Driessen,
Thomas Penzes,
Tijl Ruesink
4x80m 51,37 sec. 6e 22,43 km/h
 
JC
Jarno Timmermans 100 m 13,64 sec. +0.0m/s 10e 26,39 km/h
Sjoerd van Wingerden 100 m 14,95 sec. +0.0m/s 19e 24,08 km/h
Sjoerd van Wingerden Speer 600 g (vanaf 1999) 14,25 m. 13e
Jarno Timmermans Verspringen 4,46 m. +0.0m/s 2e
Sjoerd van Wingerden Verspringen 3,74 m. +1.1m/s 12e
 
MD
Marit van Leipsig 60 m 9,46 sec. 6e 22,83 km/h
Gwen Willems 60 m 10,20 sec. +1.2m/s 13e 21,18 km/h
Elke Bens 60 m 10,45 sec. +1.2m/s 16e 20,67 km/h
Fajah Peters 1000 m 4:05,56 min. 12e 14,66 km/h
Sophie Kessels 1000 m 4:05,76 min. 13e 14,65 km/h
Myrthe Hustinx 1000 m 4:37,16 min. 20e 12,99 km/h
Sarah van Dielen 60 m Horden 76,2 cm 12,73 sec. +0.0m/s 5e 16,97 km/h
Fajah Peters 60 m Horden 76,2 cm 13,60 sec. -1.4m/s 10e 15,88 km/h
Gwen Willems 60 m Horden 76,2 cm 14,15 sec. -1.4m/s 12e 15,27 km/h
Nina Joosten Kogel 2 kg 5,39 m. 11e
Elke Bens Kogel 2 kg 4,77 m. 13e
Sophie Kessels Speer 400 g 16,69 m. 2e
Elke Bens Speer 400 g 11,16 m. 12e
Marit van Leipsig Verspringen 3,43 m. -1.7m/s 5e
Nina Joosten Verspringen 2,82 m. -2.8m/s 14e
Gwen Willems Hoogspringen 1,20 m. 7e
Sarah van Dielen Hoogspringen 1,15 m. 8e
Sarah van Dielen,
Nina Joosten,
Marit van Leipsig,
Faja Peters
4x60m 37,31 sec. 3e 23,16 km/h
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m 10,82 sec. -0.5m/s 2e 26,62 km/h
Lisanne de Vreede 80 m 11,27 sec. -0.5m/s 3e 25,55 km/h
Bente Boerland 80 m 12,26 sec. +1.0m/s 23e 23,49 km/h
Lieke Rijk 800 m 2:54,17 min. 11e 16,54 km/h
Eline Konings 800 m 3:00,80 min. 15e 15,93 km/h
Frauke Classen 800 m 3:18,01 min. 22e 14,54 km/h
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,16 sec. -1.9m/s 1e 23,68 km/h
Lisanne de Vreede 80 m Horden 76,2 cm 14,69 sec. -1.9m/s 4e 19,61 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,08 m. 3e
Renske Helwegen Kogel 3 kg 7,97 m. 6e
Renske Helwegen Discus 1 kg 17,51 m. 10e
Frauke Classen Discus 1 kg 9,97 m. 20e
Bente Boerland Verspringen 4,16 m. +0.0m/s 6e
Renske Helwegen Verspringen 3,67 m. +1.4m/s 16e
Bente Boerland Hoogspringen 1,35 m. 8e
Eline Konings Hoogspringen 1,30 m. 11e
Frauke Classen,
Eline Konings,
Lieke Rijk,
LIsanne de Vreede
4x80m 44,37 sec. 3e 25,96 km/h
 

zaterdag 30 maart 2019
Openings wedstrijd Tilburg
JB
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 16,70 m. 1e
 
MC
Boglarka Kerekgyarto 80 m Horden 76,2 cm 12,41 sec. -0.5m/s 1e 23,21 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 3 kg 11,62 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,85 m. 1e
 

vrijdag 29 maart 2019
1e Wedstrijd circuit Veldhoven
MA
Hannah Cranen 200 m 28,04 sec. +0.0m/s 1e 25,68 km/h
 

vrijdag 29 maart 2019
Avondwedstrijd Beek
JB
Goos Meuwissen Speer 700 g 46,77 m. 1e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,18 m. 1e
Nicole Barten Discus 1 kg 28,25 m. 1e
 

zaterdag 23 maart 2019
Frühjahrswerfertag Übach-Palenberg (D)
JB
Goos Meuwissen Speer 700 g 45,44 m.
 

zondag 10 maart 2019
Winterslingeren Zwolle
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 46,49 m. 1e
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 46,39 m. 1e
 

zaterdag 2 maart 2019
NSK INdoor Apeldoorn
JA
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 10,08 m. 16e