Swift Atletiek

Wedstrijd Uitslagen

zaterdag 30 juni 2018
3e CD Competitie Kerkrade
JD
Dave Damen 80 m 12,00 sec. -1.5m/s 10e 24,00 km/h
Steven Broere 80 m 13,41 sec. -0.8m/s 18e 21,48 km/h
Steven Broere 1000 m 3:47,75 min. 14e 15,81 km/h
Dave Damen 80 m Horden 76,2 cm 16,61 sec. -1.2m/s 7e 17,34 km/h
Thomas Penzes Kogel 3 kg 4,70 m. 8e
Steven Broere Speer 400 g 15,78 m. 12e
Thomas Penzes Speer 400 g 12,55 m. 16e
Dave Damen Verspringen 4,02 m. +0.0m/s 4e
Thomas Penzes Verspringen 3,32 m. +0.7m/s 14e
 
JC
Goos Meuwissen 100 m 12,63 sec. -0.8m/s 3e 28,50 km/h
Milkiyas Musse Haile 100 m 12,82 sec. -0.8m/s 6e 28,08 km/h
Jarno Timmermans 800 m 2:26,70 min. 6e 19,63 km/h
Milkiyas Musse Haile 800 m 2:33,08 min. 7e 18,81 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 16,50 m. 1e
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 53,62 m. 1e
Kai Goertz Verspringen 4,60 m. +1.0m/s 6e
Goos Meuwissen Hoogspringen 1,50 m. 4e
Milkiyas Musse Haile,
Goos Meuwissen,
Jarno Timmermans,
Kai Goertz
4x100m 49,35 sec. 2e 29,18 km/h
 
MD
Sophie Cantelberg 60 m 8,94 sec. -0.8m/s 7e 24,16 km/h
Anissa Jakhjoukh 60 m 10,72 sec. -0.8m/s 25e 20,15 km/h
Elke Bens 60 m 10,94 sec. -0.8m/s 26e 19,74 km/h
Fenne Cantelberg 1000 m 3:34,60 min. 5e 16,78 km/h
Michelle Magiera 1000 m 4:15,22 min. 18e 14,11 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 9,63 sec. -0.7m/s 1e 22,43 km/h
Anissa Jakhjoukh Kogel 2 kg 6,14 m. 14e
Elke Bens Kogel 2 kg 3,60 m. 20e
Anissa Jakhjoukh Discus 0,75 kg 12,42 m. 12e
Elke Bens Discus 0,75 kg 5,67 m. 18e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,98 m. +0.0m/s 4e
Michelle Magiera Verspringen 3,08 m. +0.5m/s 14e
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,50 m. 1e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 2e
Boglarka Kerekgyarto,
Fenne Cantelberg,
Sophi Cantelberg,
Michelle Magiera
4x60m 33,29 sec. 1e 25,95 km/h
 
MC
Frauke Classen 80 m 12,49 sec. +0.3m/s 20e 23,06 km/h
Nina Vijgen 80 m 12,75 sec. +0.3m/s 23e 22,59 km/h
Jill Wanten 800 m 2:29,90 min. 1e 19,21 km/h
Eline Konings 800 m 2:58,54 min. 13e 16,13 km/h
Frauke Classen 800 m 3:07,29 min. 18e 15,38 km/h
Lisanne de Vreede 300 m Horden 76,2 cm 52,65 sec. 3e 20,51 km/h
Lisanne de Vreede Verspringen 4,37 m. +1.2m/s 5e
Nina Vijgen Verspringen 3,71 m. +0.3m/s 13e
Eline Konings Hoogspringen 1,25 m. 6e
Nina Vijgen,
Lisanne de Vreede,
Eline Konings,
Frauke Classen
4x80m 46,13 sec. 8e 24,97 km/h
 

donderdag 21 juni 2018
Avondwedstrijd Drunen
MB
Madelief Vaessen Hink-stapsprong 9,30 m. 2e
 

zondag 17 juni 2018
Nationale A Games Soest
MPA
Amy Damen 60 m 9,78 sec. -0.2m/s 11e 22,09 km/h
Amy Damen Verspringen 3,57 m. 11e
 

vrijdag 15 juni 2018
NK Junioren Emmeloord
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 14,25 m. 7e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 36,34 m. 11e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 47,34 m. 6e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 14,06 m. 8e
Thies Coenen Kogelslingeren 5 kg 30,12 m. 10e
 
MC
Jill Wanten 1500 m 5:09,33 min. 15e 17,46 km/h
 
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 54,29 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 37,01 m. 7e
 
MA
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 33,76 m. 9e
 

dinsdag 12 juni 2018
Limbra Baan Circuit Weert
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 12,98 m. 1e
Thies Coenen Kogelslingeren 5 kg 40,72 m. 1e
 
JA
Nick Wanten 800 m 2:21,76 min. 2e 20,32 km/h
 
MB
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 9,54 m. 1e
Fabiënne van den Hombergh Kogelslingeren 3 kg 33,71 m. 2e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 12,79 sec. +2.3m/s 1e 28,15 km/h
Hannah Cranen 100 m 13,05 sec. +1.8m/s 2e 27,59 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,36 sec. +2.3m/s 1e 26,32 km/h
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 35,37 m. 1e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,02 m. 1e
Jorick Horstermans Kogelslingeren 7,26 kg 26,95 m. 4e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,32 m. 1e
 
M35+
Chris Steuns 800 m 2:25,61 min. 1e 19,78 km/h
 
M55+
Jan van de Winkel 800 m 2:32,69 min. 3e 18,86 km/h
 
V35+
Julia Dahmen 800 m 2:21,32 min. 1e 20,38 km/h
 
V50+
Lily-Anne Smeets 3000 m 13:10,90 min. 1e 13,66 km/h
 

dinsdag 12 juni 2018
Circuit 14 Best
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 37,14 m. 4e
 

zaterdag 9 juni 2018
Open Brabants Kampioenschap Meerkamp Gemert
JA
Tijn Vaessen 100 m 11,79 sec. +0.4m/s 30,53 km/h
Tijn Vaessen 400 m 54,37 sec. 26,49 km/h
Tijn Vaessen 1500 m 5:40,28 min. 15,87 km/h
Tijn Vaessen 110 m Horden 100 cm 20,64 sec. -1.1m/s 19,19 km/h
Tijn Vaessen Kogel 6 kg 10,82 m.
Tijn Vaessen Discus 1,75 kg 30,18 m.
Tijn Vaessen Speer 800 g (vanaf 1986) 29,57 m.
Tijn Vaessen Verspringen 5,02 m. -0.6m/s
Tijn Vaessen Hoogspringen 1,63 m.
Tijn Vaessen 10-Kamp JA (vanaf 1986) 4137 punten. 3e
 
MB
Madelief Vaessen 200 m 28,10 sec. +0.1m/s 25,62 km/h
Madelief Vaessen 800 m 3:08,93 min. 15,24 km/h
Madelief Vaessen 100 m Horden 76,2 cm 16,01 sec. +0.2m/s 22,49 km/h
Madelief Vaessen Kogel 3 kg 7,98 m.
Madelief Vaessen Speer 500 g (vanaf 2008) 18,48 m.
Madelief Vaessen Verspringen 4,69 m. +0.0m/s
Madelief Vaessen Hoogspringen 1,33 m.
Madelief Vaessen 7-kamp MB (vanaf 2008) 3198 punten. 3e
 

zondag 3 juni 2018
2e Athletics Champs Helmond
JMP
Lucas Rozema Meters maken 4min AC 875,00 m.
Lucas Rozema Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Lucas Rozema Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,80 m
Lucas Rozema Vortex werpen AC 10,50 m.
Lucas Rozema Verspringen AC 2,40 m.
Lucas Rozema Hoogspringen AC 0,55 m.
 
JPC
Noah Babic Meters maken 4min AC 925,00 m.
Tomas Babic Meters maken 4min AC 900,00 m.
Baer Koumans Meters maken 4min AC 875,00 m.
Niek Janssen Meters maken 4min AC 850,00 m.
Teun Wolters Meters maken 4min AC 750,00 m.
Noah Babic Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Tomas Babic Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Niek Janssen Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Baer Koumans Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Teun Wolters Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Baer Koumans Medicinbal stoten 1,5kg AC 5,30 m
Niek Janssen Medicinbal stoten 1,5kg AC 5,25 m
Teun Wolters Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,70 m
Noah Babic Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,60 m
Tomas Babic Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,30 m
Niek Janssen Vortex werpen AC 22,50 m.
Baer Koumans Vortex werpen AC 12,50 m.
Noah Babic Vortex werpen AC 10,00 m.
Tomas Babic Vortex werpen AC 10,00 m.
Teun Wolters Vortex werpen AC 9,00 m.
Niek Janssen Verspringen AC 2,55 m.
Noah Babic Verspringen AC 2,50 m.
Baer Koumans Verspringen AC 2,45 m.
Teun Wolters Verspringen AC 2,20 m.
Tomas Babic Verspringen AC 2,20 m.
Baer Koumans Hoogspringen AC 0,80 m.
Niek Janssen Hoogspringen AC 0,80 m.
Teun Wolters Hoogspringen AC 0,70 m.
Tomas Babic Hoogspringen AC 0,70 m.
Noah Babic Hoogspringen AC 0,65 m.
 
JPB
Sef Cantelberg Meters maken 4min AC 1025,00 m.
Daan Domburg Meters maken 4min AC 975,00 m.
Noah Helgers Meters maken 4min AC 875,00 m.
Bram Linders Meters maken 4min AC 700,00 m.
Sef Cantelberg Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Daan Domburg Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Noah Helgers Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Bram Linders Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Sef Cantelberg Medicinbal stoten 1,5kg AC 5,70 m
Daan Domburg Medicinbal stoten 1,5kg AC 5,20 m
Noah Helgers Medicinbal stoten 1,5kg AC 4,60 m
Bram Linders Medicinbal stoten 1,5kg AC 4,20 m
Sef Cantelberg Vortex werpen AC 26,50 m.
Daan Domburg Vortex werpen AC 20,50 m.
Noah Helgers Vortex werpen AC 16,00 m.
Bram Linders Vortex werpen AC 10,50 m.
Sef Cantelberg Verspringen AC 3,10 m.
Daan Domburg Verspringen AC 2,95 m.
Noah Helgers Verspringen AC 2,60 m.
Bram Linders Verspringen AC 2,30 m.
Daan Domburg Hoogspringen AC 0,95 m.
Sef Cantelberg Hoogspringen AC 0,95 m.
Bram Linders Hoogspringen AC 0,75 m.
Noah Helgers Hoogspringen AC 0,75 m.
 
JPA
Raf Vaessen 60m AC 9,9 sec. 21,82 km/h
Roi Schoemakers 60m AC 9,9 sec. 21,82 km/h
Max Verstraeten 60m AC 10,3 sec. 20,97 km/h
Thijs Bongers 60m AC 10,3 sec. 20,97 km/h
Raf Wolters 60m AC 10,4 sec. 20,77 km/h
Nils van Leipsig 60m AC 10,4 sec. 20,77 km/h
Lucas Falck 60m AC 10,6 sec. 20,38 km/h
Ruben van Dijk 60m AC 10,7 sec. 20,19 km/h
Koen Stribos 60m AC 10,9 sec. 19,82 km/h
Thom Kessels 60m AC 11,0 sec. 19,64 km/h
Roi Schoemakers 60m hrd AC 11,0 sec. 19,64 km/h
Raf Vaessen 60m hrd AC 11,3 sec. 19,12 km/h
Max Verstraeten 60m hrd AC 11,5 sec. 18,78 km/h
Thijs Bongers 60m hrd AC 11,6 sec. 18,62 km/h
Thom Kessels 60m hrd AC 12,3 sec. 17,56 km/h
Nils van Leipsig 60m hrd AC 12,4 sec. 17,42 km/h
Raf Wolters 60m hrd AC 12,9 sec. 16,74 km/h
Ruben van Dijk 60m hrd AC 13,4 sec. 16,12 km/h
Koen Stribos 60m hrd AC 13,4 sec. 16,12 km/h
Lucas Falck 60m hrd AC 13,7 sec. 15,77 km/h
Roi Schoemakers Meters maken 6min AC 1475,00 m.
Thijs Bongers Meters maken 6min AC 1400,00 m.
Nils van Leipsig Meters maken 6min AC 1375,00 m.
Max Verstraeten Meters maken 6min AC 1350,00 m.
Raf Wolters Meters maken 6min AC 1325,00 m.
Thom Kessels Meters maken 6min AC 1300,00 m.
Koen Stribos Meters maken 6min AC 1250,00 m.
Raf Vaessen Meters maken 6min AC 1175,00 m.
Ruben van Dijk Meters maken 6min AC 1175,00 m.
Lucas Falck Meters maken 6min AC 1100,00 m.
Koen Stribos Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Roi Schoemakers Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Thom Kessels Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Thijs Bongers Vortex werpen AC 34,50 m.
Max Verstraeten Vortex werpen AC 23,00 m.
Raf Vaessen Vortex werpen AC 22,50 m.
Roi Schoemakers Vortex werpen AC 21,50 m.
Ruben van Dijk Vortex werpen AC 21,00 m.
Nils van Leipsig Vortex werpen AC 20,50 m.
Koen Stribos Vortex werpen AC 17,50 m.
Raf Wolters Vortex werpen AC 15,00 m.
Lucas Falck Vortex werpen AC 14,00 m.
Thom Kessels Vortex werpen AC 13,00 m.
Thijs Bongers Discuswerpen AC 21,00 m.
Raf Vaessen Discuswerpen AC 18,00 m.
Ruben van Dijk Discuswerpen AC 16,00 m.
Thom Kessels Discuswerpen AC 15,00 m.
Nils van Leipsig Discuswerpen AC 15,00 m.
Max Verstraeten Discuswerpen AC 14,00 m.
Roi Schoemakers Discuswerpen AC 13,00 m.
Koen Stribos Discuswerpen AC 13,00 m.
Lucas Falck Discuswerpen AC 12,50 m.
Raf Wolters Discuswerpen AC 10,50 m.
Raf Vaessen Verspringen AC 3,65 m.
Roi Schoemakers Verspringen AC 3,40 m.
Max Verstraeten Verspringen AC 3,20 m.
Thijs Bongers Verspringen AC 3,00 m.
Thom Kessels Verspringen AC 2,90 m.
Raf Wolters Verspringen AC 2,85 m.
Nils van Leipsig Verspringen AC 2,85 m.
Ruben van Dijk Verspringen AC 2,75 m.
Koen Stribos Verspringen AC 2,75 m.
Lucas Falck Verspringen AC 2,70 m.
 
MMP
Mirte Verschuren Meters maken 4min AC 825,00 m.
Mila Ehren Meters maken 4min AC 750,00 m.
Mila Ehren Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Tess van Melick Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Mirte Verschuren Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Mila Ehren Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,50 m
Mirte Verschuren Medicinbal stoten 1,5kg AC 2,30 m
Mila Ehren Vortex werpen AC 8,50 m.
Mirte Verschuren Vortex werpen AC 6,00 m.
Mila Ehren Verspringen AC 1,95 m.
Mirte Verschuren Verspringen AC 1,70 m.
Mila Ehren Hoogspringen AC 0,75 m.
Mirte Verschuren Hoogspringen AC 0,70 m.
 
MPC
Sofie Rozema Meters maken 4min AC 1000,00 m.
Pleun Cillekens Meters maken 4min AC 875,00 m.
Lisa Verschuren Meters maken 4min AC 850,00 m.
Sjuulke Tersmette Meters maken 4min AC 750,00 m.
Marah Berben Meters maken 4min AC 700,00 m.
Tina Muller Meters maken 4min AC 600,00 m.
Marah Berben Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Pleun Cillekens Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Sofie Rozema Team Estafette 3:03,1 min. 0,00 km/h
Tina Muller Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Sjuulke Tersmette Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Lisa Verschuren Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Sofie Rozema Medicinbal stoten 1,5kg AC 4,90 m
Pleun Cillekens Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,90 m
Marah Berben Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,40 m
Lisa Verschuren Medicinbal stoten 1,5kg AC 3,00 m
Tina Muller Medicinbal stoten 1,5kg AC 2,70 m
Sjuulke Tersmette Medicinbal stoten 1,5kg AC 2,60 m
Marah Berben Vortex werpen AC 11,50 m.
Sofie Rozema Vortex werpen AC 11,00 m.
Pleun Cillekens Vortex werpen AC 7,50 m.
Sjuulke Tersmette Vortex werpen AC 7,00 m.
Lisa Verschuren Vortex werpen AC 6,50 m.
Tina Muller Vortex werpen AC 6,00 m.
Sofie Rozema Verspringen AC 2,90 m.
Pleun Cillekens Verspringen AC 2,70 m.
Marah Berben Verspringen AC 2,30 m.
Lisa Verschuren Verspringen AC 2,20 m.
Sjuulke Tersmette Verspringen AC 2,00 m.
Tina Muller Verspringen AC 1,95 m.
Pleun Cillekens Hoogspringen AC 0,90 m.
Lisa Verschuren Hoogspringen AC 0,80 m.
Sofie Rozema Hoogspringen AC 0,80 m.
Tina Muller Hoogspringen AC 0,75 m.
Sjuulke Tersmette Hoogspringen AC 0,70 m.
Marah Berben Hoogspringen AC 0,60 m.
 
MPB
Florense Revenberg Meters maken 4min AC 825,00 m.
Mila Heusschen Meters maken 4min AC 750,00 m.
Mila Heusschen Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Florense Revenberg Team Estafette 3:07,6 min. 0,00 km/h
Mila Heusschen Medicinbal stoten 1,5kg AC 4,70 m
Florense Revenberg Medicinbal stoten 1,5kg AC 4,00 m
Mila Heusschen Vortex werpen AC 9,50 m.
Florense Revenberg Vortex werpen AC 8,00 m.
Florense Revenberg Verspringen AC 2,40 m.
Mila Heusschen Verspringen AC 2,30 m.
Florense Revenberg Hoogspringen AC 0,85 m.
Mila Heusschen Hoogspringen AC 0,85 m.
 
MPA
Amy Damen 60m AC 9,5 sec. 22,74 km/h
Gwen Willems 60m AC 10,0 sec. 21,60 km/h
Marit van Leipsig 60m AC 10,0 sec. 21,60 km/h
Isabel Rozema 60m AC 10,1 sec. 21,39 km/h
Evi Thoneick 60m AC 10,8 sec. 20,00 km/h
Sarah Geraets 60m AC 11,1 sec. 19,46 km/h
Noa Zanders 60m AC 12,3 sec. 17,56 km/h
Amy Damen 60m hrd AC 11,5 sec. 18,78 km/h
Marit van Leipsig 60m hrd AC 11,8 sec. 18,31 km/h
Isabel Rozema 60m hrd AC 11,9 sec. 18,15 km/h
Evi Thoneick 60m hrd AC 12,3 sec. 17,56 km/h
Gwen Willems 60m hrd AC 12,6 sec. 17,14 km/h
Sarah Geraets 60m hrd AC 14,3 sec. 15,10 km/h
Noa Zanders 60m hrd AC 14,7 sec. 14,69 km/h
Isabel Rozema Meters maken 6min AC 1400,00 m.
Amy Damen Meters maken 6min AC 1375,00 m.
Marit van Leipsig Meters maken 6min AC 1300,00 m.
Sarah Geraets Meters maken 6min AC 1275,00 m.
Evi Thoneick Meters maken 6min AC 1225,00 m.
Gwen Willems Meters maken 6min AC 1125,00 m.
Noa Zanders Meters maken 6min AC 1050,00 m.
Amy Damen Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Evi Thoneick Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Isabel Rozema Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Noa Zanders Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Sarah Geraets Team Estafette 2:52,1 min. 0,00 km/h
Isabel Rozema Vortex werpen AC 24,00 m.
Amy Damen Vortex werpen AC 22,50 m.
Gwen Willems Vortex werpen AC 16,00 m.
Marit van Leipsig Vortex werpen AC 14,50 m.
Evi Thoneick Vortex werpen AC 14,00 m.
Noa Zanders Vortex werpen AC 11,00 m.
Sarah Geraets Vortex werpen AC 9,50 m.
Isabel Rozema Discuswerpen AC 16,50 m.
Amy Damen Discuswerpen AC 15,50 m.
Evi Thoneick Discuswerpen AC 13,50 m.
Gwen Willems Discuswerpen AC 12,50 m.
Noa Zanders Discuswerpen AC 12,00 m.
Marit van Leipsig Discuswerpen AC 11,50 m.
Sarah Geraets Discuswerpen AC 9,00 m.
Amy Damen Verspringen AC 3,50 m.
Marit van Leipsig Verspringen AC 3,30 m.
Isabel Rozema Verspringen AC 3,15 m.
Evi Thoneick Verspringen AC 2,80 m.
Gwen Willems Verspringen AC 2,75 m.
Sarah Geraets Verspringen AC 2,50 m.
Noa Zanders Verspringen AC 2,25 m.
 

zaterdag 2 juni 2018
Holland Hamer Amsterdam
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 4 kg 45,19 m. 3e
 

vrijdag 1 juni 2018
Asterix Baanwedstrijd Beste
M65+
Frans Klep Kogel 5 kg 7,62 m.
Frans Klep Discus 1 kg 28,78 m.
Frans Klep Speer 600 g (vanaf 1999) 23,53 m.
 

vrijdag 1 juni 2018
Nijmegen Meeting Nijmegen
MC
Jill Wanten 1500 m 5:22,04 min. 2e 16,77 km/h
 

vrijdag 1 juni 2018
NK Masters Gouda
M65+
Jan van Hooft Discus 1 kg 40,43 m. 1e
 
M70+
Jan Titulaer Kogelslingeren 4 kg 37,26 m. 2e
Jan Titulaer Gewichtwerpen 7,26 kg 15,15 m. 2e
 

donderdag 31 mei 2018
Limbra Baan Circuit Someren
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 14,95 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 48,15 m. 1e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,27 m. 1e
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,33 sec. +1.0m/s 1e 25,93 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 12,16 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,61 m. +0.0m/s 1e
 
MC
Lisanne de Vreede 80 m 11,17 sec. +2.7m/s 3e 25,78 km/h
Lisanne de Vreede 150 m 21,51 sec. +0.3m/s 3e 25,10 km/h
 
MB
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 9,15 m. 1e
 
MA
Hannah Cranen 100 m 13,32 sec. +2.4m/s 1e 27,03 km/h
Hannah Cranen 200 m 27,94 sec. +1.2m/s 1e 25,77 km/h
Hannah Cranen Verspringen 4,65 m. -1.7m/s 1e
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,29 m. 1e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 32,70 m. 3e
 
Vrouwen
Denice Geraedts Kogel 4 kg 8,06 m. 1e
Denice Geraedts Speer 600 g (vanaf 1999) 19,97 m. 1e
 

zondag 27 mei 2018
Hallesche Werfertage 2018 Halle (D)
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 52,62 m. 15e
 

zondag 27 mei 2018
2e senioren competitiewedstrijd Best
JB
Thies Coenen 100 m 13,29 sec. +0.3m/s 22e 27,09 km/h
Thies Coenen Kogel 7,26 kg 10,58 m. 4e
Thies Coenen Speer 800 g (vanaf 1986) 29,84 m. 19e
 
JA
Tijn Vaessen 100 m 12,49 sec. +1.1m/s 14e 28,82 km/h
Pie Meuwissen 400 m 57,03 sec. 11e 25,25 km/h
 
MB
Madelief Vaessen 100 m 13,69 sec. +0.6m/s 7e 26,30 km/h
Julie van de Wal 200 m 29,58 sec. +0.0m/s 6e 24,34 km/h
Nicole Dahmen 200 m 31,89 sec. +0.0m/s 14e 22,58 km/h
Nicole Dahmen 400 m 1:08,07 sec. 7e 21,15 km/h
Kimmy Koerts 800 m 3:06,47 min. 13e 15,44 km/h
Madelief Vaessen Hink-stapsprong 9,87 m. +1.2m/s 1e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 12,87 sec. +0.6m/s 2e 27,97 km/h
Dagmara Killaars 200 m 26,74 sec. +0.0m/s 1e 26,93 km/h
Maud Aretz 400 m 1:06,35 sec. 4e 21,70 km/h
Hannah Cranen 400 m Horden 76,2 cm 1:15,22 sec. 4e 19,14 km/h
Marlou Knijnenburg Hoogspringen 1,45 m. 4e
 
Mannen
Fabian Buijzen 100 m 12,16 sec. +0.3m/s 8e 29,61 km/h
Fabian Buijzen 200 m 25,09 sec. -0.6m/s 9e 28,70 km/h
Guus Winkelmolen 1500 m 4:05,61 min. 3e 21,99 km/h
Guido Klaassen 400 m Horden 91,4 cm 1:05,88 sec. 10e 21,86 km/h
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,14 m. 5e
Marco Caspers Kogel 7,26 kg 9,85 m. 8e
Bart Zijlstra Kogel 7,26 kg 7,77 m. 19e
Driek Sampers Speer 800 g (vanaf 1986) 43,40 m. 5e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 30,74 m. 17e
Thom Giesberts Speer 800 g (vanaf 1986) 28,77 m. 20e
Marco Caspers Verspringen 6,61 m. -0.1m/s 1e
Jim Vaughan Verspringen 5,80 m. +0.7m/s 9e
Marco Caspers Hoogspringen 1,85 m. 3e
Alain Dijkstra Polsstokhoogspringen 3,80 m. 1e
Fabian Buijzen,
Pie Meuwissen,
Tijn Vaessen,
Jim Vaughan
4x100m 46,12 sec. 5e 31,22 km/h
 
Vrouwen
Daisy Ackema 100 m 15,72 sec. +0.3m/s 18e 22,90 km/h
Elise Verhees 3000 m 13:03,17 min. 6e 13,79 km/h
Denice Geraedts Kogel 4 kg 7,91 m. 11e
Daisy Ackema Kogel 4 kg 7,01 m. 19e
Denice Geraedts Speer 600 g (vanaf 1999) 21,04 m. 15e
Maud Aretz,
Hannah Cranen,
Madelief Vaessen,
Julie van de Wal
4x100m 52,21 sec. 1e 27,58 km/h
 
M55+
Jan van de Winkel 1500 m 5:14,11 min. 18e 17,19 km/h
 
V35+
Julia Dahmen 800 m 2:21,53 min. 1e 20,35 km/h
 

zaterdag 26 mei 2018
2e A Competitie Sittard
JB
Thies Coenen Kogel 6 kg 11,61 m. 3e
Thies Coenen Speer 800 g (vanaf 1986) 29,48 m. 7e
Thies Coenen Kogelslingeren 6 kg 31,55 m. 3e
 
JA
Tijn Vaessen 100 m 12,01 sec. -2.7m/s 5e 29,98 km/h
Bjorn van Rijswick 100 m 13,45 sec. -2.7m/s 9e 26,77 km/h
Pie Meuwissen 400 m 57,01 sec. 6e 25,26 km/h
Laurens Handels 800 m 2:26,01 min. 6e 19,72 km/h
Nick Wanten 3000 m 10:49,56 min. 6e 16,63 km/h
Owen van Dijk 110 m Horden 100 cm 22,77 sec. -2.8m/s 4e 17,39 km/h
Tijn Vaessen Verspringen 5,68 m. +1.2m/s 6e
Laurens Handels Hoogspringen 1,80 m. 3e
Owen van Dijk Hoogspringen 1,45 m. 7e
Laurens Handels,
Pie Meuwissen,
Björn van Rijswick,
Tijn Vaessen
4x100m 47,05 sec. 4e 30,61 km/h
 
MA
Maud Waajen 100 m 14,10 sec. -1.9m/s 9e 25,53 km/h
Hannah Cranen 400 m 65,22 sec. 4e 22,08 km/h
Steffie Bosboom 100 m Horden 84,0 cm 20,18 sec. -3.0m/s 8e 17,84 km/h
Sara Rey Speer 600 g (vanaf 1999) 22,75 m. 6e
Sara Rey Kogelslingeren 4 kg 34,83 m. 3e
Steffie Bosboom Hoogspringen 1,50 m. 4e
Steffie Bosboom,
Hannah Cranen,
Sara Rey,
Maud Waaien
4x100m 54,86 sec. 6e 26,25 km/h
 

vrijdag 25 mei 2018
Soester Avondwedstrijd Soest
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,33 m. 4e
Nicole Barten Discus 1 kg 27,82 m. 4e
 

zondag 20 mei 2018
Pinkster meerkampen Amstelveen
MD
Boglarka Kerekgyarto 600 m 1:45,59 min. 2e 20,46 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 9,61 sec. +0.3m/s 2e 22,48 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 11,68 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto Speer 400 g 24,81 m. 3e
Boglarka Kerekgyarto Verspringen 4,48 m. +0.0m/s 4e
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,51 m. 1e
Boglarka Kerekgyarto 6-Kamp MD 3431 punten. 1e
 

zaterdag 19 mei 2018
2e CD Competitie Weert
JD
Mathijs Hamers 80 m 12,85 sec. +1.8m/s 15e 22,41 km/h
Thijs Lamboo 80 m 13,12 sec. +1.8m/s 18e 21,95 km/h
Steven Broere 80 m 13,38 sec. +1.8m/s 20e 21,52 km/h
Christiaan Dahmen 1000 m 3:43,30 min. 11e 16,12 km/h
Steven Broere 1000 m 3:46,72 min. 14e 15,88 km/h
Thijs Lamboo 1000 m 4:23,09 min. 20e 13,68 km/h
Dave Damen 80 m Horden 76,2 cm 16,15 sec. +2.1m/s 5e 17,83 km/h
Steven Broere 80 m Horden 76,2 cm 17,55 sec. +1.7m/s 11e 16,41 km/h
Thijs Lamboo 80 m Horden 76,2 cm 22,62 sec. +1.7m/s 15e 12,73 km/h
Thomas Penzes Kogel 3 kg 4,16 m. 14e
Thomas Penzes Discus 1 kg 11,78 m. 10e
Mathijs Hamers Verspringen 3,27 m. +0.6m/s 14e
Christiaan Dahmen Hoogspringen 1,50 m. 3e
Christiaan Dahmen,
Dave Damen,
Mathijs Hamers,
Thomas Penzes
4x80m 48,64 sec. 5e 23,68 km/h
 
JC
Goos Meuwissen 150 m 18,77 sec. +0.8m/s 3e 28,77 km/h
Milkiyas Musse Haile 150 m 19,12 sec. +3.4m/s 5e 28,24 km/h
Mike Dahmen 800 m 2:30,13 min. 8e 19,18 km/h
Milkiyas Musse Haile 800 m 2:37,44 min. 11e 18,29 km/h
Jarno Timmermans 100 m Horden 84,0 cm 17,01 sec. +0.9m/s 6e 21,16 km/h
Mike Dahmen 100 m Horden 84,0 cm 17,79 sec. +0.9m/s 5e 20,24 km/h
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 14,55 m. 1e
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 44,34 m. 1e
Jarno Timmermans Verspringen 4,68 m. 5e
Kai Goertz Verspringen 4,30 m. 8e
Mike Dahmen Hoogspringen 1,55 m. 6e
Milkiyas Musse Haile,
Kay Goertz,
Jaro Timmermans,
Goos Meuwissen
4x100m 50,92 sec. 2e 28,28 km/h
 
MD
Boglarka Kerekgyarto 60 m 8,52 sec. -0.5m/s 2e 25,35 km/h
Sarah van Dielen 60 m 10,60 sec. -0.6m/s 25e 20,38 km/h
Elke Bens 60 m 11,44 sec. -0.6m/s 298e 18,88 km/h
Michelle Magiera 1000 m 4:03,42 min. 18e 14,79 km/h
Sophie Cantelberg 1000 m 4:03,53 min. 19e 14,78 km/h
Elke Bens 1000 m 4:36,54 min. 25e 13,02 km/h
Boglarka Kerekgyarto 60 m Horden 76,2 cm 9,71 sec. +1.3m/s 1e 22,25 km/h
Lois Dijke 60 m Horden 76,2 cm 14,11 sec. +0.6m/s 16e 15,31 km/h
Boglarka Kerekgyarto Kogel 2 kg 11,60 m. 1e
Elke Bens Kogel 2 kg 3,34 m. 21e
Michelle Magiera Speer 400 g 9,82 m. 15e
Sarah van Dielen Speer 400 g 7,98 m. 17e
Fenne Cantelberg Verspringen 4,40 m. +1.4m/s 1e
Sophie Cantelberg Verspringen 3,95 m. +0.3m/s 7e
Fenne Cantelberg Hoogspringen 1,45 m. 1e
Lois Dijke Hoogspringen 1,15 m. 12e
Fenne Cantelberg,
Sophie Cantelberg,
Sarah van Dielen,
Lois Dijke
4x60m 35,29 sec. 3e 24,48 km/h
 
MC
Lisanne de Vreede 150 m 21,32 sec. -0.1m/s 6e 25,33 km/h
Frauke Classen 150 m 24,12 sec. +1.8m/s 22e 22,39 km/h
Jill Wanten 800 m 2:31,26 min. 1e 19,04 km/h
Eline Konings 800 m 2:58,93 min. 18e 16,10 km/h
Frauke Classen 800 m 3:04,86 min. 20e 15,58 km/h
Lisanne de Vreede 80 m Horden 76,2 cm 14,95 sec. +0.1m/s 4e 19,26 km/h
Nina Vijgen 80 m Horden 76,2 cm 17,40 sec. +0.1m/s 14e 16,55 km/h
Maaike Andringa 80 m Horden 76,2 cm 18,13 sec. -0.6m/s 17e 15,89 km/h
Renske Helwegen Kogel 2 kg 7,85 m. 4e
Renske Helwegen Discus 1 kg 16,66 m. 7e
Eline Konings Speer 500 g (vanaf 2008) 11,96 m. 12e
Maaike Andringa Speer 500 g (vanaf 2008) 11,30 m. 13e
Nina Vijgen Verspringen 3,81 m. 11e
Eline Konings Hoogspringen 1,30 m. 10e
Maaike Andringa Hoogspringen 1,15 m. 12e
Renske Helwegen,
Lisanne de Vreede,
Nina Vijgen,
Frauke Classen
4x80m 47,10 sec. 9e 24,46 km/h
 

woensdag 16 mei 2018
Instuif de Keien Uden
Vrouwen
Nicole Barten Discus 1 kg 27,05 m. 3e
 

dinsdag 15 mei 2018
Avondwedstrijd Circuit 14 Valkenswaard
JA
Nick Wanten Mijl 5:08,81 min. 2e 18,76 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,18 m. 2e
Jorick Horstermans Discus 2 kg 27,24 m. 5e
 
M35+
Chris Steuns Mijl 5:32,04 min. 2e 17,44 km/h
 
M55+
Jan van de Winkel 5000 m 19:39,13 min. 8e 15,27 km/h
 

zaterdag 12 mei 2018
Regionsmeisterschaften Südwest Aachen (D)
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 4 kg 16,83 m.
Matyas Kerekgyarto Discus 1 kg 54,18 m.
 
MD
Boglarka Kerekgyarto Hoogspringen 1,44 m.
 

vrijdag 11 mei 2018
Trackmeeting Utrecht
MB
Ella Meuwissen Kogelslingeren 3 kg 49,52 m.
 

donderdag 10 mei 2018
Harry Schulting Games Vught
MC
Isa Verberne Hink-stapsprong 9,92 m. 3e
 
Mannen
Guus Winkelmolen 800 m 1:55,87 min. 13e 24,86 km/h
 

donderdag 10 mei 2018
International Amsterdam Battle U18 Amsterdam
JC
Matyas Kerekgyarto Kogel 5 kg 14,72 m. 3e
Matyas Kerekgyarto Discus 1,5 kg 44,42 m. 5e
Matyas Kerekgyarto Kogelslingeren 5 kg 45,04 m. 4e
 

dinsdag 8 mei 2018
OpenLimbra Baancircuit HAC Helmond
JC
Goos Meuwissen Speer 600 g (vanaf 1999) 46,79 m. 1e
 
JB
Thies Coenen Kogel 5 kg 13,43 m. 1e
 
MC
Jill Wanten 800 m 2:30,12 min. 1e 19,18 km/h
 
MB
Fabiënne van den Hombergh Kogel 3 kg 9,77 m. 1e
 
MA
Dagmara Killaars 100 m 13,05 sec. +0.3m/s 1e 27,59 km/h
Hannah Cranen 100 m 14,21 sec. +0.3m/s 3e 25,33 km/h
Hannah Cranen 400 m 67,78 sec. 1e 21,25 km/h
 
Mannen
Jorick Horstermans Kogel 7,26 kg 10,79 m. 1e
Jorick Horstermans Speer 800 g (vanaf 1986) 32,41 m. 2e
Alain Dijkstra Polsstokhoogspringen 3,80 m. 1e
 
Vrouwen
Nicole Barten Kogel 4 kg 9,38 m. 1e
Nicole Barten Speer 600 g (vanaf 1999) 25,92 m. 2e