Trainingen

Hieronder staat de trainingstijden voor de periode 1-nov-2020 t/m 31-okt-2021:

Dag Tijd Training Trainer(s)
Maandag 19:00 - 20:00 Sprinttraining Junioren C en D René Vaessen
19:00 - 20:00 Looptraining Junioren C en D Nick Wanten
19:00 - 20:15 Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Ruud Bremmers, Vicky Jeurissen
20:00 - 21:30 Sprinttraining Junioren B, A en ouder René Vaessen
Dinsdag 09:00 - 10:15 Looptraining voor recreanten (volwassenen) op de weg Karin Pijpers
19:00 Werptraining Wim Coenen
19:00 - 20:00 Rolstoelatleten Bart Donders
19:00 - 20:00 Krachttraining Daan van Herpt
19:00 - 20:00 Looptraining Junioren B, A en ouder Guido Klaassen
Woensdag 18:00 - 19:00 Pupillen mini, B en C Emmelijn van Eldik, Manuela Zwick,
Petra van Havere, Sidney Steijvers
19:00 - 20:00 Pupillen A Eric Vaessen, Roy Babic, Sidney Steijvers,
Sjoerd van Wingerden, Eline Konings
19:00 - 20:15 Junioren D 1e jaars Denice Geraedts, Tanja van Leipsig
19:00 - 20:15 Junioren D 2e jaars Remco Stribos
20:00 - 21:15 Junioren C, B en A Sidney Steijvers, Denice Geraedts, Jorick Horstermans,
Pieter Bongers, Tanja van Leipsig
Donderdag 09:00 - 10:30 Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Gerard Mooijekind, Toon Reichgelt, Frank Bouts
19:00 - 20:15 Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Ric Reulen, Wim Teeuw, Patrick Goertz,
Mario Lomans
19:15 Werptraining Jorick Horstermans, Wim Coenen
Vrijdag 19:00 - 20:00 Pupillen A Eric Vaessen, Sidney Steijvers
19:15 - 20:30 Sprinttraining Junioren B, A en ouder René Vaessen
19:45 - 21:00 Springtraining Marcel Vaessen
Zaterdag 09:30 - 10:45 Junioren C Bjorn van Rijswick, Guido Klaassen, Thies Coenen
09:30 - 10:30 Pupillen mini, B en C Frauke Classen, Lieke Rijk, Lisanne de Vreede,
Madelief Vaessen
09:30 - 10:45 Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's John Stroeken, Jan Suylen, Marian Zonnevijlle
09:45 - 11:00 Junioren D 1e jaars Sidney Steijvers (na zomervakantie), Goos Meuwissen
09:45 - 11:00 Junioren D 2e jaars Olaf Nijnens, Remco Stribos
11:00 - 12:15 Junioren B en A Guido Klaassen