Swift Atletiek

Trainingstijden 1 november 2020 t/m 31 oktober 2021

Dag Tijd Training Trainer(s)
Maandag 19:00 uur-20:00 uur Sprint Training Junioren CD René Vaessen
19:00 uur-20:00 uur Looptraining Jeugd Nick Wanten
19:00 uur-20:15 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Stroeken, Mario Lomans, Patrick Goertz, Ruud Bremmers, Vicky Jeurissen
20:00 uur-21:30 uur Sprint Training Junioren B en ouder René Vaessen
Dinsdag 09:00 uur-10:15 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) op de weg Karin Pijpers
19:00 uur Werptraining Wim Coenen
19:00 uur Talenten Looptraining (op uitnodiging) Guido Klaassen
Woensdag 18:00 uur-19:00 uur Pupillen B, C en mini Emmelijn van Eldik, Manuela Zwick, Petra van Havere, Sidney Steijvers
18:30 uur-19:30 uur Duurloop vertrek vanaf de atletiekbaan  
18:30 uur-21:15 uur Sprint training op uitnodiging Jim Vaughan
19:00 uur-20:00 uur Pupillen A Eric Vaessen, Roy Babic, Sidney Steijvers
19:00 uur-20:15 uur Junioren D Denice Geraedts, Remco Stribos
20:00 uur-21:15 uur Algemene training Jun C,B,A en ouder Denice Geraedts, Jorick Horstermans, Pieter Bongers, Sidney Steijvers, Tanja van Leipsig
Donderdag 09:00 uur-10:30 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Gerard Mooijekind, Petra van Tongeren, Toon Reichgelt, Wim Teeuw
19:00 uur-20:15 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Stroeken, Mario Lomans, Patrick Goertz, Ruud Bremmers, Sonja Cantelberg, Thijs Bemelen, Vicky Jeurissen
19:15 uur Werptraining Jorick Horstermans, Wim Coenen
Vrijdag 19:00 uur-20:00 uur Pupillen A Eric Vaessen, Marcel Vaessen, Sidney Steijvers
19:15 uur-20:30 uur Sprint Training René Vaessen
19:45 uur-21:00 uur Spring Training Marcel Vaessen
Zaterdag 09:15 uur-10:30 uur Junioren C Bjorn van Rijswick, Guido Klaassen, Thies Coenen
09:30 uur-10:30 uur Pupillen B, C en mini Frauke Classen, Lieke Rijk, Lisanne de Vreede, Madelief Vaessen, Sidney Steijvers
09:30 uur-10:45 uur Looptraining voor recreanten (volwassenen) alle niveau's Jan Suylen, John Kreemers, John Stroeken, Marian Zonnevijlle, Mario Lomans, Patrick Goertz
09:45 uur-11:00 uur Junioren D Bjorn van Rijswick, Goos Meuwissen, Guido Klaassen, Olaf Nijnens, Remco Stribos, Thies Coenen
10:00 uur-11:00 uur Rolstoel atleten Wim Coenen
10:45 uur-12:00 uur Algemene training Jun B, A en ouder Bjorn van Rijswick, Guido Klaassen, Thies Coenen
 

Al deze trainingen worden gehouden op de atletiekbaan op Sportpark De Wijher te Roermond

Trainers Coordinatoren : Roy Babic Pupillen
Remco Stribos Junioren, Senioren en Masters
Mario Lomans Lopen